Budvanska policija juče nakon cjelodnevne potrage ipak nije našla mladunče lava.
Crnogorski mediji su juče objavili informaciju da je prijavljen nestanak lavića između Lapčića i Markovića kod Budve i da je njegov vlasnik turski državljanin. Portal RTV Budva je objavio i da je policija našla mladunče.
“Mladunče lava u vlasništvu turskog državljanina koje se jutros izgubilo između Lapčića i Markovića, pronađeno je, potvrđeno je portalu RTV Budva iz budvanske policije. Sa ovim slučajem su od strane građana upoznati u policiji i, kako su kazali, mladunče lava je sada u sigurnim rukama”, prenio je juče portal RTV Budva.
Nije bilo prijave policiji da je lavić nestao, već su ekipe izašle na teren nakon obavještenja jednog lovca, koji je našao zaklanog lovačkog psa i izrazio sumnju da je to učinilo mladunče lava, rečeno je Pobjedi iz policije.
delboj
Je li ovaj mali Batov, Carevic Budve?