U jučerašnjoj akciji Specijalnog državnog tužilaštva i Specijalnog policijskog odjeljenja priveden je i Aleksandar Klimović, na društvenim mrežama poznat pod imenom Radosav Vrbica.
Crnogorski mimer potvrdio je da je dao izjavu u svojstvu građanina.
"Uzeli su mi telefon i dva laptopa i tražili su mi sve šifre, nisu mi rekli zbog čega, samo su rekli da postupaju po nalogu SDT-a", rekao je on za Portal ETV.
"Evo kucam s nekog starog telefona koji je spor pa se mučim. Nikakav mi nalog nisu pokazali samo su me pitali koje portale pratim i ko mi dostavlja informacije. Posebno su se interesovali za ETV i M portal. I pitali su me poznajem li ove što su uhapšeni, ja rekoh ne nikoga, nikad riječ ni sa kim progovorio nisam u životu od njih. I Mijajlovića znam samo iz medija. To je sve", naveo je Vrbica.
On je ranije na društvenoj mreži Instagram objavio da je bio u SPO kako bi dao izjavu u svojstvu građanina.
Radosav Vrbica objavio da je danas privođen
03.10.2025. 23:30
Podsjećamo, ranije juče privedeni su državna tužiteljka Adrijana Nastić, biznismen Aleksandar Mijajlović, bivši načelnik Centra bezbjednosti Podgorica Milovan Pavićević i bivši šef kontraobavještajne službe Drago Spičanović.
Mediji su prenijeli da je priveden i policijski službenik Vladan Lazović.
Saslušanja su završena nakon 15 sati, dok su službenici SPO nastavili pretrese stanova privedenih i još nekoliko osoba.
Prema saznanjima Portala ETV, SDT ih sumnjiči za stvaranje kriminalne organizacije, ali zvanične potvrde još nema.
Otužno
Samo ti pisi i sa tetrisa...ovi su uspjeli da obesmisle sve.. Podrska tebi!