Predsjednik Vlade Crne Gore Milojko Spajić zakazao je za danas za 20.30 sati sjednicu Vijeća za nacionalnu bezbjednost.
Vijeće će razmatrati aktuelnu bezbjednosnu situaciju u Crnoj Gori, sa posebnim fokusom na strane državljane koji borave u našoj zemlji, navodi se u saopštenju Vijeća.
"Sjednica se održava u skladu sa Zakonom utvrđenom nadležnošću Vijeća, radi razmatranja pitanja od značaja za državu i koordinacije rada nadležnih organa.
Zbog značaja i aktuelnosti teme, poziv za učešće na sjednici upućen je i vrhovnom državnom tužiocu Miloradu Markoviću, glavnom specijalnom tužiocu Vladimiru Novoviću, v.d. direktoru policije Lazaru Šćepanoviću, načelniku SPO Predragu Šukoviću i predsjednici Vrhovnog suda Valentini Pavličić", navodi se u najavi.
Nakon sjednice biće objavljeno saopštenje za javnost.

Mila K
Kako Spajić glumi nešto i svi mu uz EU tapšu. lele