32 °

max 32 ° / min 17 °

Subota

28.06.

32° / 17°

Nedjelja

29.06.

33° / 19°

Ponedjeljak

30.06.

35° / 21°

Utorak

01.07.

36° / 23°

Srijeda

02.07.

36° / 22°

Četvrtak

03.07.

36° / 21°

Petak

04.07.

36° / 21°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Cetinjaninu zapaljen bager kod Kruševog ždrijela: Osoba sa majicom preko glave polivala benzin, druga stajala sa strane

Izvor: ETV

Hronika

Comments 3

Cetinjaninu zapaljen bager kod Kruševog ždrijela: Osoba sa majicom preko glave polivala benzin, druga stajala sa strane

Izvor: Portal ETV

Autor: Antena M

  • Viber

Dvije nepoznate osobe sinoć su uoči ponoći, oko 23 sata i 53 minuta, zapalile privatni bager Cetinjanina Ivana Vukadinovića.

Policija je do tri sata iza ponoći vršila uviđaj i uzimala otiske, a kako je Vukadinović rekao Portalu ETV, na snimcima se jasno vidi jedna osoba sa majicom preko glave kako benzinom poliva bager, dok druga stoji u neposrednoj blizini.

Sve ovo se odvilo kod Kruševog ždrijela.

Vukadinović je rekao da je njegov bager, inače marke Volvo F210, potpuno izgorio, te da materijalna šteta iznosi više od 40.000 eura.

- Od nadležnih organa očekujem brzu reakciju i pozitivne rezultate - rekao je Vukadinović u izjavi za Portal ETV.

On je podvukao da se ne osjeća bezbjedno, te da brine za svoj i živote članova porodice.

Uz sve to, istakao je i da su ove osobe kamenom razbile staklo na građevinskom kontejneru i pokušale da ga zapale, ali je on to uspio da spriječi.

Komentari (3)

POŠALJI KOMENTAR

Delvidek

Hajka na sve Crnogorsko se nastavlja. Dokle?

Bokeljka

Užas. Moramo svi pomoci da se hvataju svi koji unistavaju mir u Crnoj Gori.