24° / 16°

01.05.

22° / 14°

Remi Brazila i Nigerije u Singapuru

Prijateljski meč između Brazila i Nigerije u Singapuru završen je bez pobjednika, 1:1.

Afrička reprezentacija je bolje započela meč, prvu priliku bilježi Osimen, ali Ederson je bio spreman.

Ubrzo je van terena morao Nejmar zbog povrede, fudbalera PSŽ-a je zamijenio Kutinjo več na samom početku utakmice.

Brazilci su svoju najbolju priliku imali preko Žezusa, ali Nigerija ipak stiže do vođstva deset minuta prije odlaska na pauzu. Džo Aribo je napravio pravi slalom i donio vođstvo svojoj reprezentaciji u 35. minutu.

Ipak vođstvo je trajalo kratko, po povratku sa pauze Kazemiro koristi odbitak i upisuje Brazil na semafor, 48. minut 1:1.

Do kraja meča Brazil je dominirao terenom, ali svoje šanse nisu uspjeli da iskoriste Žezus, Kazemiro koji pogađa okvir gola a zatim i Rišarlison i Kutinjo, tako da ostaje rezultat iz 48. minuta.