14° / 9°

25.04.

15° / 9°

Murinjo mora na popravni

U okviru četvrtog kola FA kupa, danas je odigrano još osam mečeva, prethodno je Lester izborio plasman u petu rundu.

U terminut od 16h su plasman u narednu fazu obezbijedile ekipe Noriča, Šefild junajteda, Portsmuta i Vest Bromvič Albiona, dok će se ponovo igrati čak četiri utakmice.

Murinjov Totenhem je u gostima protiv Sautemptona igrao 1:1.

U 58. minut, Son postiže gol za 1:0, uslijedila je provjera uz pomoć video tehnologije, gol je priznat.

Uslijedile su dvije dobre šanse za Denija Ingsa, ali promjene rezultata nije bilo, da bi u 87. minutu Sofijan Bufal sjajnim golom, nakon greške Orijea, poravnao rezultat.

Marokanac je tako izborio i revanš, koji će se u tek utvrđenom terminu igrati na novom "Vajt Hart Lejnu".