Bajern jedva izbjegao blamažu

Fudbaleri Bajern Minhena u 23. kolu Bundeslige jedva su izašli na kraj sa Paderbornom 3:2. .

Dva minuta dijelilo je goste od remija sa aktuelnim prvakom, ali je Robert Levandovski pogodio za pobjedu.

Bajern stiže do gola u 25. minutu. Odbrana gostiju komplikuje, lopta stiže do Tolisa koji upošljava Gnabrija koji se sjajno snalazi.

Gosti odlaze sa 1:1 na poluvreme nakon greške Nojera, Srbeni koristi kiks golmana za poravnanje u 44. minutu.

Levandovski ipak stiže do gola u nastavku. Gnabri sjajno prolazi po lijevoj strani i upošljava Poljaka za 2:1 u 70. minutu.

Gosti se ne predaju, Paderborn stiže do poravnanja poslije samo pet minuta. Nojer odbija loptu do Mihela koji lako trese praznu mrežu. 75. minut 2:2.

Tri boda ipak ostaju u Minhenu, Levandovski to osigurava svojim drugim golom na meču. 88. minut 3:2!