07.05.

19° / 10°

Remi u derbiju, Budućnost ispustila dva gola prednosti

Fudbalsko proljeće nije moglo ljepše da počne, dvije najbolje ekipe ove sezone odigrale su sjajan meč…

Budućnost je vodila 2:0, Dečić se vratio na 2:2, pa razlika nakon 20. runde Meridianbet 1. CFL ostaje dva boda u korost domaćina.

Aktuelni šampion je sjajno otvorio meč, poveo je golom Milana Vukotića u 27. minutu, da bi na isteku prvog dijela debitant Đorđe Despotović bombom odveo Budućnost na 2:0.

Debitanta je na teren u drugom poluvremenu poslao i Miolorad Peković, a on je na kraju postao heroj gostiju.

Nekadašnji fudbaler Partizana Bojan Matić sa dva pogotka za pet minuta (70. i 75) donio je Dečiću veliki bod.