10.05.

21° / 14°

Sportski novinari CG pali u samom finišu

U balonu "Vuk" odigrani su zaostali mečevi petog kola Meridianbet Biznis lige Crne Gore u minifudbalu.

U grupi A DMD Delta je opravdala ulogu favorita protiv ekipe Alter Modus i već do poluvremena riješila pitanje pobjednika, pošto je na veliki odmor otišla sa velikih 4:0. U nastavku meča vidjen je po jedan gol sa obje strane za konačnih 5:1.

U grupi B Pošta Crne Gore je bila raspoložena za igru - u pravoj goleadi "poštari" su slavili protiv ekipe Expo commerce rezultatom 10:3.

Najzanimljiviji meč dana odigran je između Sportskih novinara CG i NLB banke. Poslije velike i neizvjesne borbe slavila je NLB banka, i to golom najboljeg aktera meča Tuzovića, koji je u posljednjim trenucima meča pogodio za konačnih 3:2.

Grupa A

Alter Modus – DMD Delta 1:5 (0:4)

Teren: "Vuk". Sudije: Anđelić i Brnović. Strijelci: Rašović u 22. minutu za Alter Modus, Miličić u 4, Turanjanin u 8. i 20, Radulović 10. i 32. minutu za DMD Deltu.

ALTER MODUS: Mehović, Đuričković, Bošković, Darmanović, Batrićević, Lukačević, Jovanović, Krsmanović, Rašović.

DMD DELTA: Raičević, Turanjanin, Mijović, Miličić, Laković, Milašinović, Tomović, Aćimić, Radulović.

Tabela grupe A: 1. Vojska CG 18 bodova, 2. Sincommerce 12, 3. DMD Delta 9, 4. Maxteo DRS 9, 5. Cedis 6, 6. UCG Građevinski fakultet 6, 7. Meridianbet 6, 8. Neregelia 3, 9. Alter Modus 0 bodova.

Grupa B

Expo commerce - Pošta CG 3:10 (2:6)

Teren: "Vuk". Sudije: Anđelić i Brnović. Strijelci: Vukašinović u 6. i 16, Živković u 35. minutu za Expo commerce, Zogović u 7. i 9, Vukčević u 8, Džankić u 10. i 39, Marković u 13, Krsmanović u 19. i 21, Jovićević u 26. i 33. minutu za Poštu CG.

EXPO COMMERCE: Živković, Rašović, Milačić, Vukašinović, Janjatović, Radulović.

POŠTA CG: Vukadinović, Krsmanović, Vukčević, Jovićević, Zogović, Vuletić, Marković, Džankić.

Sportski novinari CG - NLB banka 2:3 (0:1)

Teren: "Vuk". Sudije: Anđelić i Brnović. Strijelci: Ratković u 34, Antić u 37. minutu za Sportski novinari CG, Tuzović u 18, 37. i 40. minutu za NLB banku.

SPORTSKI NOVINARI CG: Vujović, Ratković, Antić, Koprivica, Radulović, Ivanović, Mitrović.

NLB BANKA: Dragaš, Tuzović, Sakovski, Abazović, Dulović, Pešić, Vuksanović, Vujošević, Milikić, L. Đurović, U. Đurović.

Tabela grupe B: 1. Montecargo 15 bodova, 2. Pošta CG 13, 3. RTCG 12, 4. Erste banka 9, 5. NLB banka 8, 6. M-tel 7, 7. Sportski novinari CG 6, 8. Čistoća PG 5, 9. Vodovod i kanalizacija PG 5, 10. Expo commerce 3 boda.