15 °

max 21 ° / min 13 °

Petak

24.10.

21° / 13°

Subota

25.10.

17° / 11°

Nedjelja

26.10.

17° / 13°

Ponedjeljak

27.10.

17° / 12°

Utorak

28.10.

13° / 8°

Srijeda

29.10.

15° / 6°

Četvrtak

30.10.

15° / 8°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Stanić: BIA ispostave u Crnoj Gori u strahu od pada Vučića

Politika

Comments 0

Stanić: BIA ispostave u Crnoj Gori u strahu od pada Vučića

Autor: Antena M

  • Viber

Padom Vučećevog autokratskog režima, koji posljednjih mjeseci počiva na prebijanju srpske mladosti, njegova posluga u Crnoj Gori ulazi u sve veću nervozu, ocijenio je Mirko Stanić, predsjednik Glavnog odbora SDP-a i predstavnik Evropskog saveza.

„Ispostave BIA na raznim puntovima pokušavaju sakriti činjenicu da im je “beogradski car go”. Nažalost, veći dio državnih službi u našoj zemlji je u nekom “odnosu” prema tim strukturama. Zbog toga smo se ovog ljeta bavili povampirenjem četništva i brojali statue zločinaca, umjesto stranih turista”, istakao je Stanić.

Prema njegovim riječima, nekima je cilj da se u Crnoj Gori stvori mržnja i sukobi, kako bi se skrenula pažnja sa sopstvenih problema.

„Na sreću – ta sramotna politika je pročitana od građana Crne Gore koji ne žele da budu monete u regionalnim potkusurivanjima, bilo koje države koja ima takve pretenzije”, naveo je Stanić.

On je dodao da se zbog toga oštrica napada okrenula ka onima koji predstavljaju glas građana i korektivni faktor društvenih, a naročito političkih elita.

„Napadaju se novinari i predstavnici NVO sektora, samo zato što rade svoj posao. Ovakav atak na slobodnu misao nije zabilježen još od vremena Sloba Miloševića i njegove tadašnje crnogorske posluge. Ali kao što je i ta politika doživjela svoj politički kraj, doživjeće i ova mutirana poslije 20 godina. Samo što sada više nema skrivanja – dobro je da više nema neznavenih i da je svako pokazao svoje pravo lice. Tako da će pojedine strukture morati da dožive sudbinu svog šefa, finansijera i gazde i odu u ružnu političku prošlost”, zaključio je Stanić.

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR