Poslanik GP URA najavio je da će ponovo predložiti povećanje dječjih dodataka i obeštećenje za radnike čije su firme pošle u stečaj u Skupštini Crne Gore.
"Ovo će biti dobra prilika da moje kolege poslanici PES-a, Demokrata i DF-a ipak podrže povećanje dječjih dodataka i obeštećenja za radnike i pokažu da su pogriješili što nisu podržali ove predloge na poslednjem glasanju u Skupštini. Vjerujem u drugu šansu.
Ne mogu oni odbijati ove predloge, koliko ćemo ih mi poslanici URE ponavljati, dok god se ne usvoje povećanja dječjih dodataka i obeštećenja za radnike firmi koje su pošle u stečaj.
I ne samo dječje dodatke i obeštećenje za radnike - URA će u Skupštini opet predložiti i "anti-mafija zakon" o oduzimanju imovine stečene kriminalom i zakon o osnivanju državnog stambenog fonda "Stan za sve".
I na kraju, sve ove zakone smo usvajali i predlagali dok smo bili vlast i sada kada smo opozicija. I nećemo odustati", zaključio je Konatar.

Komentari (0)
POŠALJI KOMENTAR