Nedvosmislena podrška istorijskog prijatelja, pouzdanog partnera i saveznika - Grčke Crnoj Gori, da uđe u EU na temelju zasluga, napisao je na mreži Iks premijer Milojko Spajić.
- Više nego ohrabrujuće su riječi predsjednika Konstantinosa Tasulasa da će Grčka učiniti sve da Crna Gora uđe u EU već tokom njihovog šestomjesečnog predsjedavanja, odnosno u drugoj polovini 2027. godine.
Zahvalni smo na kontinuiranoj podršci i pomoći, a u srdačnom razgovoru sa grčkom delegacijom saglasili smo se da je pravo vrijeme za unapređenje postojeće i pokretanje novih linija ekonomske saradnje između Crne Gore i Grčke - naveo je Spajić.
Nedvosmislena podrška istorijskog prijatelja, pouzdanog partnera i saveznika — Grčke — Crnoj Gori da uđe u EU na temelju zasluga. Više nego ohrabrujuće su riječi predsjednika Konstantinosa Tasulasa da će Grčka učiniti sve da Crna Gora uđe u EU već tokom njihovog šestomjesečnog… pic.twitter.com/jGOpaesLwq
— Milojko Spajić (@MickeySpajic) December 10, 2025

Komentari (0)
POŠALJI KOMENTAR