17 °

max 22 ° / min 13 °

Ponedjeljak

28.04.

22° / 13°

Utorak

29.04.

22° / 11°

Srijeda

30.04.

23° / 10°

Četvrtak

01.05.

24° / 12°

Petak

02.05.

25° / 14°

Subota

03.05.

24° / 14°

Nedjelja

04.05.

23° / 15°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Živković: Svako ko bude sjedio kući 13. aprila direktno pomaže Marku Kovačeviću; Muratović: Dosta nam je nacionalizma i mržnje, pobijedićemo ubjedljivije nego ikad

Lokalni izbori 2025

Tag Gallery
Comments 7

Živković: Svako ko bude sjedio kući 13. aprila direktno pomaže Marku Kovačeviću; Muratović: Dosta nam je nacionalizma i mržnje, pobijedićemo ubjedljivije nego ikad

Autor: Antena M

  • Viber

Predsjednik Demokratske partije socijalista, Danijel Živković, kazao je na jučerašnjem skupu u Nikšiću da značaj predstojećih izbora umnogome prevazilazi karakter lokalnih.

"Ovo jesu lokalni izbori ali njihov karakter je državni. Ovo su izbori koji će biti prekretnica za dalji tok političkih dešavanja u Crnoj Gori i koji će dovesti ne samo do pobjede u Nikšiću već i do skorih vanrednih parlamentarnih izbora. Zbog toga nije važno samo da pobijedimo – važno je da pobijedimo toliko ubjedljivo da svima u Crnoj Gori bude jasno da Marko Kovačević, Andrija Mandić i ovakva parlamentarna većina više nemaju podršku građana da vode državu. Zato nam treba svaki glas i svaki pojedinac i zbog toga moramo iskoristiti narednih 10 dana i raditi danonoćno da razgovaramo sa svakim građaninom i jasno im poručiti da svako ko 13. aprila bude sjedio kući, iz bilo kojeg razloga, direktno pomaže Marku Kovačeviću.”  

Nosilac liste ,,Bori se za Nikšić”, Boris Muratović, kazao je da slijede izvjesne političke promjene koje će Nikšić ponovo vratiti onim vrijednostima koje su ga krasile kroz čitavu istoriji.

"Dosta je bilo nacionalizma, dosta je bilo mržnje, dosta je bilo vrijeđanja antifašističkih tekovina Nikšića. Nakon pobjede 13. aprila u Nikšiću će ponovo vladati ona atmosfera zajedništva, dobrih međusobnih odnosa i ponovo ćemo zajedno raditi u korist svakog građanina. Ne želimo više da nas predstavlja Marko Kovačević i čitava garnitura ljudi sa kupljenim diplomama koji nas brukaju na svakom koraku. Vrijeme je da se Nikšić vrati razvoju, novim investicijama, otvaranju novih radnih mjesta. To je ono što građani žele, zbog toga ćemo ih ubjedljivo pobijediti, ubjedljivije nego ikada do sad“, zaključeno je u saopštenju.

Komentari (7)

POŠALJI KOMENTAR

vule

Cetnicima nije problem DPS ,vec Crna Gora a u DPSu vide najvecu prijetnju ka ostvarivanju njihovih ciljeva. Sjutra DPS da se odrekne Crne Gore ,antifasizma... bio bi pozeljan "partner"

d vujicic

6-primili uvjerenje da biti Crnogorac znači – biti „crnogorski nacionalista.“ I dalje: biti „crnogorski nacionalista“ znači – biti „pećinski nacionalista,“ dakle, „ekstremista!“

d vujicic

5-Kad se proguta podvala s „ekstremizmima,“ onda se lako proguta kao normalna nevjerovatna činjenica da niđe u blizini vlasti ne smije biti Crnogoraca, iako su većinska nacija u Crnoj Gori! Kao da su „nacionalno pitanje“ studirali u visokoj školi „Vijesti,“ zapadni kuratori su kao samorazumljivo...