Nakon što se razvela od Breda Pita, Anđelina Džoli navodno sada želi ponovo da proširi svoju porodicu, prenose mediji.
Kako tvrde američki tabloidi, što su glumičina djeca starija, tako ona ima sve jaču želju da ponovo postane majka.
Anđelina će nastaviti da usvaja djecu. Ona je ubijeđena da time čini dobru stvar. Pošto su njena ostala djeca starija, a ona ima resurse da pruži krov nad glavom za još mališana, samo je pitanje vremena prije nego što ona proširi porodicu, rekao je izvor za Hollywood Life.
Anđelina je do sada usvojila troje djece, iz Etiopije, Vijetnama i Kambodže, a ima i troje biološke djece sa Bredom Pitom.
Prošlog mjeseca mediji su pisali i da je glumica željela još djece sa Bredom prije nego što je podnijela papire za razvod, dok se on sa tim nije saglasio.
Komentari (0)
POŠALJI KOMENTAR