Džonatan Man, poznat po YouTube kanalu ,,Song A Day” napravio je ,,Coldplay Canoodlers” ili ,,The Cheating Game” u kojoj igrači preuzimaju ulogu operatera ,,kiss cam”-a i treba da pronađu zaljubljeni par u publici na stadionu. Igra je propraćena 16-bitnim rimejkom Coldplay hita ,,Viva La Vida”.
,,Napravio sam igricu na brzinu koja se zove Coldplay Canoodlers. Vi ste kamerman i treba da pronađete direktora i damu iz HR-a dok se muvaju. Dobijate 10 poena svaki put kad ih pronađete”, objasnio je Man na mreži X.
,,Htio sam da vidim koliko brzo mogu da kodiram jednostavnu igru zasnovanu na viralnom trenutku. Počeo sam juče u 16h. Ispalo je da sam spor (trenutak je već prošao)”, dodao je kreativac.
Originalni snimak pregledan je više od pet miliona puta, a ,,Coldplay Canoodlers” je postala viralna i na TikToku. Kao proslavu uspjeha igre, Džonatan Man je takođe napisao pjesmu inspirisanu događajem.
Komentari (0)
POŠALJI KOMENTAR