U okviru revije animiranih filmova KIC „Budo Tomović” 20. septembra organizuje projekciju sinhronizovanog filma Super Čarli/Super Charlie (2024) koji je nastao u režiji Džona Holmebrga.
Čarli se svakodnevno suočava sa raznim izazovima, dok istovremeno pokušava da nauči kako da kontroliše svoje moći. Međutim, umjesto da odmah postane heroj, Čarli mora da nauči kako da svoje moći koristi mudro i za dobrobit drugih. Dok pokušava da sakrije svoju tajnu od svojih bližnjih, on se upušta u niz komičnih situacija i avantura. Kroz humor i razne urnebesne situacije, film ističe vrijednost porodice, prijateljstva i prihvatanja različitosti.
Projekcija filma biće organizovana u digitalizovanoj bioskopskoj sali KIC-a od 11 sati u skladu sa najvišim bioskopskim standardima, pružajući gledaocima vrhunski kvalitet slike i zvuka.
Ulaznice se po cijeni od 3 eura mogu kupiti radnim danima na biletarnici KIC-a, navodi se u saopštenju.
Komentari (0)
POŠALJI KOMENTAR