16° / 8°

Budućnost nadigrala Rudar pod Goricom

FK Budućnost

Comments 1

Fudbaleri Budućnosti ostvarili su pobjedu u 33. kolu Telekom Prve crnogorske lige.

Budućnost, koja je ranije obezbijedila titulu, pobijedila je u Podgorici pljevaljski Rudar 3:1 i ostvarila 25. trijumf ove sezone.

Podgorički tim do pobjede vodili su Lazar Mijović u 71. i 80. i Mloš Raičković u 87. minutu.

Jedini pogodak za Rudar, koji je upisao 15. poraz, postigao je Ljubomir Kovačević u 84. minutu.

Jezero je u podgoričkom naselju Stari aerodrom savladalo OFK Titograd 2:1.

Plavski tim slavio je golovima Nikole Jovićevića u 20. i albanskog internacionalca Ndue Mujecija u prvom minutu sudijske nadoknade vremena.

Jedini pogodak za OFK Titograd postigao je Ivan Bojović u 61. minutu.

Poslije prvog pšoluvremena, Sutjeska i Dećić igraju u Nikšiću 0:0, dok Petrovac vodi protiv Iskre 1:0.

Vodeći pogodak postigao Mirza Đurđević u 31. minutu.

U posljednjem meču ovog kola, Podgorica će na DG areni u 20 sati ugostiti Zetu.