Mornar pobijedio Jedinstvo

Izvor: Mina

Autor: Antena M

Fudbaleri Mornara pobijedili su u Baru bjelopoljsko Jedinstvo 2:1, u utakmici sedmog kola Druge crnogorske lige.

Gosti su poveli golom Vuka Vulevića u 16. minutu.

Izjednačio je Demir Kajević u 73, a pobjedu domaćinu, čevrtu ove sezone, donio je Nino Vukmarković u prvom minutu sudijske nadoknade vremena iz jedanaesterca.

Berane je pred svojim navijačima savladalo rožajski Ibar 1:0, a odlučujući pogodak postigao je Nikola Globarević u 45. minutu.

Bokelj je u Kotoru trijumfovao u duelu sa Drezgom rezultatom 3:1.

Do druge pobjede ove sezone došao je golovima Srđana Boškovića u 35, Sretena Peruničića u 53. i Petra Čavora u 55. minutu.

Jedini pogodak za Drezgu postigao je Ivan Knežević u 65. minutu.

Pobjedu u gostima ostvarilo je Igalo, koje je u Radanovićima slavilo protiv Grblja 2:0, golovima Mila Đurkovića u 18. i Marka Dragaša u 40. minutu.

U posljednjem meču ovog kola, u 18 sati na Zlatici, sastali su se Kom i Arsenal.