23° / 14°

01.05.

20° / 15°

Bez pobjednika na DG areni

Fudbaleri Podgorice i Dečića igrali su na DG areni neriješeno 1:1, u utakmici sedmog kola Telekom Prve crnogorske lige.

Ekipa iz Tuzi povela je autogolom Darka Đajića u 69. minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Arihiro Sentoku u osmom minutu sudijske nadoknade vremena.

Pobjede su ranije danas ostvarili fudbaleri Sutjeske, Jezera i OFK Titograda.

OFK Titograd je u podgoričkom naselju Stari aerodrom pobijedio ekipu Zete iz Golubovaca 1:0.

Do prve pobjede ove sezone došao je golom Marka Mrvaljevića u 53. minutu.

Sutjeska je u Nikšiću savladala pljevaljski Rudar 2:0 i ostvarila treći trijumf ove sezone.

Nikšićki tim do pobjede vodili su Milutin Osmajić u 66. i Božo Marković u 76. minutu.

Jezero je u Petrovcu slavilo protiv istoimenog domaćeg tima 1:0.

Odlučujući pogodak, za treći trijumf plavskog tima, postigao je Enes Isljami u 22. minutu iz jedanaesterca.

Povratnik u društvo najboljih u dosadašnjem dijelu takmičenja ima i po dva trijumfa i poraza.

Petrovac je bez pobjede ove sezone, sa dva remija i četiri poraza.