19° / 14°

02.05.

19° / 12°

Ibar pobijedio Kom, dva duela odgođena

Fudbaleri Ibra pobijedili su danas u podgoričkom naselju Zlatica lidera šampionata, ekipu Koma 1:0, u utakmici devetog kola Amplitudo Druge crnogorske lige.

Odlučujući pogodak, za treći trijumf rožajskog tima, postigao je Muslija Juković u 66. minutu.

Kom je doživio prvi poraz u dosadašnjem dijelu takmičenja, nakon šest pobjeda i dva remija.

Ubjedljivu pobjedu ostvarilo je Berane, koje je pred svojim navijačima savladalo Mornar 3:0.

Beranski tim do četvrte pobjede ove sezone vodili su Nikola Globarević u 13. iz jedanaesterca i 89. i Danilo Vukićević u 45. minutu.

Bez pobjednika završen je duel Grblja i Drezge, koji su u Radanovićima igrali 1:1.

Gostujući sastav poveo je golom Alekse Maraša u 61. minutu.

Izjednačio je i postavio konačan rezultat Petar Pribilović u 80. minutu.

Dueli Bokelja i Jedinstva, odnosno Arsenala i Igala nijesu odigrani zbog loših vremenskih uslova u Kotoru i Tivtu.