23° / 17°

02.05.

23° / 15°

Zvezda razbila Ferencvaroš, preokret Junajteda na Kipru

Prva pobjeda fudbalera Crvene zvezde u Ligi Evrope. Beograđani su večeras pred svojim navijačima savladali Ferencvaroš sa 4:1.

Zvezda je povela golom Gejlora Kange iz penala, da bi u završnici prvog dijela efektno pogodio i mladi Mitrović. U uvodnim minutima nastavka domaći su prelomili utakmicu. Lijep gol sa ivice kaznenog prostora dao je Aleksandar Katai, a onda je uslijedila i majstorija Gejlora Kange sa preko 20 metara.

Poraz Ferencvaroša ublažio je Zahariasen u 71. minutu.

U drugom meču grupe Monako je pobijedio Trabzonspor 3:1.

Adam Marušić odigrao je prvih 45 minuta u remiju Lacija u gostima protiv Šturma, u utakmici trećeg kola grupne faze Lige Evrope.

“Nebesko-plavi” imaju četiri boda, baš kao i večerašnji rival.

Po tri su u grupi F osvojili Fejenord i Midtjiland.

Mančester junajted je gubio na terenu Omonije, ali je preokretom u nastavku slavio 3:2.

Anasarifard je dao vodeći gol za Kiprane, koji su imali prednost do 53. minuta, kada je izjednačio Rašford.

Potom je pogodio Marsijal, a upravo je Rašford donio dva gola prednosti.