21° / 12°

12.05.

20° / 12°

Bez pobjednika u crnogorskom derbiju

Fudbaleri Sutjeske i Budućnosti podijelili su bodove 1:1, u najvećem crnogorskom derbiju, pa je Dečić i pored poraza od Mornara 0:1, ostao na čelu tabele Meridianbet Prve lige sa bodom više od Podgoričana.

Ekipa Mladena Milinkovića propustila je priliku da bolju igru iz prvih 45 minuta kruniše ubjedljivijim vođstvom.

Luka Mirković pogodio je stativu sa 20 metara, potom je bio asistent za vodeći gol Tonćija Mujana, koji je potom propustio šansu da duplira prednost “plavih”.

U nastavku je 20 minuta prije kraja izjednačio Veljko Batrović i spriječio doskorašnje saigrače da se vrate na prvo mjesto.

U posljednjem minutu sudijske nadoknade veliku šansu propustio je Mujan da donese sva tri boda Podgoričanima.