24° / 15°

25.05.

21° / 14°

Pobjeda Sutjeske u Petrovcu

Fudbaleri Sutjeske pobijedili su danas Petrovac 2:1, u premijernom meču 24. kola Meridianbet Prve crnogorske fudbalske lige (MPCFl).

Domaćin je poveo golom Nemanje Carevića u 18. minutu.

Izjednačio je Dušan Vuković u 31, a isti igrač donio je pobjedu nikšićkom timu u 55. minutu.

To je osma pobjeda nikšićkog tima ove sezone, na čijoj klupi je, u drugom mandatu, debitovao trener Miljan Radović.

Petrovac je od 20. minuta igrao sa igračem manje, nakon isključenja golmana Marka Kordića.

Poslije prvog poluvremena, Jezero na DG areni vodi protiv Mladosti 1:0, golom Edisa Redžepagića u 28. minutu.

Za 18 sati zakazani su dueli Dečića i Rudara, odnosno Mornara i Jedinstva.

U posljednjem meču ovog kola, sjutra na gradskom stadionu (17.30), sastaće se Budućnost i Arsenal.