24° / 15°

25.05.

21° / 14°

Bokelj sam na čelu tabele

Fudbaleri Bokelja ostvarili su pobjedu i nakon remija Otrant-Olimpika osamili su se na čelu tabele nakon 22. kola Druge crnogorske lige.

Bokelj je u podgoričkom naselju Zlatica savladao Kom 1:0, a odlučujući pogodak postigao je Dejan Pepić u 14. minutu.

Otrant-Olimpik je u Petrovcu igrao protiv Lovćena 0:0.

Šansu utakmice imao je Danilo Bracanović u 70. minutu, ali nije realizovao jedanaesterac, odnosno uspješniji je bio golman ulcinjskog tima Jasmin Agović.

Slavio je Grbalj, koji je je poslije preokreta pobijedio u radanovićima ekipu Podgorice 2:1.

Poveli su gosti efektnim pogotkom Kristijana Radunovića u 49. minutu.

Samo sedam minuta kasnije izjednačio je Jovan Vujović, a tri boda kompletirao je rezervista Bojan Pavićević u 84. minutu.

Poslije preokreta slavilo je i Berane u Danilovgradu protiv Iskre 2:1.

Dimaćini su u vođstvo došli golom Ognjena Rolovića već u devetom minutu.

Posljednjeplasirana ekipa na tabeli je u 28. minutu izjednačila golom Matije Anđića, da bi Mateus samo dva minuta kasnije postavio konačan rezultat.

Prvu pobjedu u drugom dijelu sezone upisao je i Internacional na gostovanju Igalu 1:0.

Jedini pogodak postigao je Zarija Kumburović u 68. minutu.

Bokelj je, nakon 22. kola, vodeći na tabeli sa 48 bodova i ima dva više od Otrant-Olimpika.