18° / 11°

05.05.

20° / 11°

Revanš formalnost za DMD Deltu

Nakon što su u prvom meču pobijedili sa 5:0, revanš meč play-ina Meridianbet Biznis lige Crne Gore u minifudbal protiv Građevinskog fakulteta za DMD Deltu je bio samo formalnost.

Uspio je Građevinski fakultet UCG da se časno oprosti od ovogodišnje lige. Nakon što su gubili rezultatom 3:0, do kraja meča uspjeli su da poravnaju rezultat i tako remijem okončaju ovaj uzbudljivi meč.

Cedis je uspio da savlada velikog rivala u revanšu. Nakon što su u prvom meču ispustili prednost od tri razlike (meč završen rezultatom 4:4), u revanšu nije bilo dileme. Konačnih 7:2 i častan oproštaj od takmičenja ekipe Maxteo DRS.

U grupi B, najzanimljiviji meč odigrali su fudbaleri NLB i Erste banke. Nakon što je NLB ostvario pobjedu u prvom meču rezultatom 2:0, u revanšu je Erste Banka već do sedmog minuta vratila stvari na početak i stekla prednost 2:0.

Pešić je do poluvremena smanjio na 2:1, a velika borba i mnogo šansi viđeno je do kraja meča. Opet je Erste Banka stekla dva gola prednosti početkom nastavka a u finišu meča Dulović je pogodio za 2:3, pa je Nlb banka uspjela da se plasira u četvrtfinale. U drugom meču grupe Mtel je nakon poraza od 6:2 u prvom meču, drugi predao bez borbe na terenu.

Grupa A:

Građevinski fakultet UCG – DMD Delta 3:3 (2:0)
Sudije: Željko Anđelić i Emir Ramović.
Strijelci: Ognjenović u 24, 36, Muhadinović u 33. minutu za Građevinski fakultet UCG, Turanjanin u 3, Tomović u 11 i 22. minutu za DMD Deltu.
Građevinski fakultet: Ilić, Ćatić, Muhadinović, Furtula, Đurović, Ognjenović.
DMD Delta: Raičević, Laković, Milašević, Aćimić, Spasojević, Turanjanin, Femić, Tomović.

Maxteo DRS – Cedis 2:7 (1:3)
Sudije: Žarko Markuš i Željko Anđelić
Strijelci: Mešter 20, Janketić u 27. minutu za Maxteo DRS, Drobnjak u 1 i 38, Vlahović 10, 30, Janković 20, Jovanović u 28 i 34. minutu za Cedis.
Maxteo DRS: Labović, Drobnjak, Tomić, Mešter, Janketić, Đoković, Božović, Raonić.
Cedis: Drobnjak, Vlahović, Šćekić, Janković, Adžić, Jovanović, Osmajić, Ivanović.

Grupa B:
NLB Banka – Erste Banka 2:3 (1:2)
Sudije: Emir Ramović i Dražen Vuković.
Strijelci: Pešić u 10, Dulović u 39. minutu za NLB banku, Mirković u 5 i 7, Sekuilić u 25. minutu za Erste banku.
NLB banka: Dragaš, Tuzović, Kažić, Abazović, Dulović, Vuksanović, Vujošević, Đurović, Pešić.
Erste banka: Milonjić, Ulićević, Mirković, Vuković, Sekulić, Bejatović, Orović, Delagija, Vujović, Kljajević.

Mtel – Pošta Crne Gore 0:3 Službeno