Sjajna partija Jezera, ekipa iz Plava nadigrala Budućnost

Comments 1

Fudbaleri Jezera u derbiju 31. kola Meridianbet 1. CFL nadigrali su pred svojim navijačima lidera ekipu Budućnosti rezultatom 3:1.

Furiozno je domaćin otvorio meč, poveo u 11. minutu preko Senage, a šest minuta kasnije povisio je na 2:0 Orlandić.

Budućnost je brzo uzvratila, smanjio je Despotović u 20. minutu, ali je to bilo sve od Podgoričana. Sa druge strane, Jezero je još jednom zatreslo mrežu gostiju, i to preko dvostrukog strijelca Senage u 64. minutu za veliku pobjedu.

Kiks Budućnosti iskoristio je Dečić koji je savladao Mladost 2:0 i sada ima tri boda više od "plavo-bijelih".

Dečić je dakle lider sa 57 bodova, 54 ima Budućnost, Sutjeska 52, Mornar 51, a Jezero 48 bodova.

Jezero u narednom kolu, sljedećeg vikenda, gostuje Petrovcu, Mornar dočekuje Dečić, Budućnost u velikom derbiju je domaćin ekipi Sutjeske, dok su preostala dva para Jedinstva - Arsenal odnosno Mladost - Rudar.