17 °

max 26 ° / min 16 °

Ponedjeljak

01.09.

26° / 16°

Utorak

02.09.

30° / 19°

Srijeda

03.09.

27° / 20°

Četvrtak

04.09.

30° / 19°

Petak

05.09.

33° / 20°

Subota

06.09.

33° / 21°

Nedjelja

07.09.

33° / 21°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Holandski tandem od preko 100 miliona za Čelsijevo savršeno ljeto

Fudbal

Comments 0

Holandski tandem od preko 100 miliona za Čelsijevo savršeno ljeto

Autor: Bojan Šuković

  • Viber

Fudbalski klub Čelsi se ne šali nakon što je osvojio SP za klubove.

Kako su potvrdili pouzdani izvori, štoper Ajaksa Džorel Hato i zvijezda RB Lajpciga Ćavi Simons su već u poodmakloj fazi pregovora sa Čelsijem.

Za Ćavija Simonsa se zna od ranije, novo je da je postigao sve lične uslove i da želi samo u Čelsi, dok je Hato preko svojih agenata poručio Ajaksu da pregovara o njegovom odlasku.

O Simonsu se zna gotovo sve, ali Hato je i dalje nepoznanica u širim krugovima. U pitanju je 19-godišnji Holanđanin, koji je prošao sve mlađe kategorije Ajaksa, a do sada je upisao već 111 nastupa za "kopljanike", dao je četiri gola i upisao devet asistencija.

On može da pokriva dvije pozicije, igra kao lijevi štoper i lijevi bek, stoga donosi mnogo toga u tim Čelsija, a procjenjuje se da će Čelsi morati da inkasira oko 40.000.000 eura za njegov transfer.

Zna se da Enco Mareska nije baš oduševljen štoperskim pozicijama, Čaloba, Disasi pa i Badiašil su slobodni da odu u slučaju pravih ponuda, dok je Fofana gotovo dvije godine van terena zbog niza povreda.

Hato i Simons bi u paketu koštali preko 100.000.000 eura, ali bi Čelsi konačno imao snažan tim, u svim linijama i bio bi konkurentniji u borbi za sve trofeje.

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR