27 °

max 27 ° / min 16 °

Ponedjeljak

01.09.

27° / 16°

Utorak

02.09.

29° / 18°

Srijeda

03.09.

29° / 20°

Četvrtak

04.09.

31° / 17°

Petak

05.09.

31° / 21°

Subota

06.09.

31° / 21°

Nedjelja

07.09.

29° / 20°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Novi gol Kostića, proslavio ga u stilu Partizanove legende

Izvor: 2025 Srdjan Stevanovic/Starsport.rs

Fudbal

Tag Video
Comments 0

Novi gol Kostića, proslavio ga u stilu Partizanove legende

Autor: Bojan Šuković

  • Viber

Partizan je večeras u emotivnoj atmosferi na stadionu u Humskoj na dostojan način obilježio 40. godišnjicu tragične smrti legendarnog napadača Dragana Mancea, a da uspomena na njega bude još upečatljivija, potrudio se naš 18-godišnji napadač Andrej Kostić, momak koji je riješio duel sedmog kola Super lige Srbijed protiv Radnika iz Surdulice.

Meč je završen rezultatom 2:0 u korist Partizana, a supertalentovani Kostić je nastavio sa izvanrednim partijama ove sezone, iako uglavnom nema ulogu startera kod trenera Srđana Blagojevića.

On je u 68. minutu ušao u igru umjesto Dembe Seka, a samo četiri minuta kasnije je uspio da zatrese mrežu odličnog golmana Ranđelovića.

Sve se dogodilo pooslije akcije Vukotića i Jurčevića koji je centrirao sa lijeve strane, a Partizanova ''devetka'' udarcem glavom šalje loptu u lijevu stranu za 1:0.

Gol je proslavio na koljenima, sa visoko podignutom rukama, onako kako je Mance nekada slavio svoje golove.

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR