12 °

max 16 ° / min 12 °

Ponedjeljak

27.10.

16° / 12°

Utorak

28.10.

16° / 9°

Srijeda

29.10.

16° / 9°

Četvrtak

30.10.

15° / 11°

Petak

31.10.

18° / 14°

Subota

01.11.

20° / 14°

Nedjelja

02.11.

20° / 14°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Adžić na Krstovića, obojica na terenu od prvog minuta

Izvor: EPA-EFE

Meridianbet Fudbal

Comments 0

Adžić na Krstovića, obojica na terenu od prvog minuta

Izvor: Cdm

Autor: Bojan Šuković

  • Viber

Italijanski Tutosport piše da postoje realni izgledi da naš biser Vasilije Adžić bude u startnoj postavi Juventusa u okršaju sa Atalantom.

Tudor je prethodnih dana bio na meti na kritika zbog činjenice da Adžiću nijednom nije ukazao šansu od starta utakmice.

Da je kalibar za najveća djela, naš A reprezentativac je demonstrirao u najvećem derbiju na Apeninima, riješivši spektakularni duel protiv Intera bombom iz velike udaljenosti.

Tudor će se za startnih 11 odlučiti nakon današnjeg treninga, a Tutosport nema preveliku dilemu da će Adžić zaigrati od prvog minuta, sa Kenanom Jildizom i Džonatanom Dejvidom.

S druge strane, u top formi je i Nikola Krstović, koji će takođe izvjesno krenuti od starta za Atalantu.

Dvojica Crnogoraca u meču Serije A – spektakl koji se ne propušta.

Duel je u subotu od 18 sati na Alijanc stadionu u Torinu.

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR