23 °

max 28 ° / min 18 °

Subota

21.06.

28° / 18°

Nedjelja

22.06.

28° / 15°

Ponedjeljak

23.06.

30° / 18°

Utorak

24.06.

31° / 19°

Srijeda

25.06.

34° / 22°

Četvrtak

26.06.

35° / 23°

Petak

27.06.

35° / 23°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Navijači Crvene zvezde u pritvoru, osumnjičeni za ubistvo

Izvor: Foto: Srna

Region

Comments 0

Navijači Crvene zvezde u pritvoru, osumnjičeni za ubistvo

Izvor: N1

Autor: Nikoleta Rakočević

  • Viber

Osnovni sud u Bijeljini odredio je pritvor za 12 navijača Crvene zvezde, koji su učestvovali u tuči od čijih posljedica je preminuo Aleksandar Pantić iz Bijeljine, saopšteno je iz bijeljinskog Okružnog tužilaštva.

Bijeljinsko tužilaštvo juče je predložilo Okružnom sudu određivanje pritvora protiv ovih osoba, zbog sumnje da su 15. septembra u Dvorovima kod Bijeljine došli na unaprijed dogovorenu tuču sa navijačima Partizana, u kojoj je jedna osoba zadobila povrede od kojih je preminula na putu prema Kliničkom centru Srbije.

Navijači Crvene zvezde ponijeli su motke, letve i držalice i krenuli prema navijačima Partizana i pokojnog Pantića zajedno udarali u glavu i tijelo u namjeri da ga ubiju.

Pritvor je određen za Z.M, B.P, I.B, G.M, L.S, S.D, P.A, M.N, M.M, R.D, M.N. i J.O, koji su osumnjičeni da su počinili krivična djela ubistvo i učestvovanje u tuči, navodi se u saopštenju. Pritvor je određen zbog bojazni da bi boravak na slobodi mogao dovesti do ometanja istrage i narušavanja javnog reda i mira.

Tužilaštvo će nastaviti sa sprovođenjem istražnih mjera i radnji i prema drugim osobama zbog osnova sumnje da su počinili krivično djelo učestvovanje u tuči.

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR