Zbog planiranih radova na mreži, u petak 25. oktobra, bez napajanja električnom energijom će ostati:
Podgorica
– u terminu od 08 do 12 sati (30-to minutna isključenja u tom terminu): Konik, Vrela, Stari Aerodrom, dio Drača, Ibričevina, dio Maslina, dio Zlatice, dio Murtovine, dio Zagoriča, Gorica C i dio grada oko OŠ Savo Pejanović.
-u terminu od 09 do 17 sati: Lijeva Rijeka, Brskut, Veruša, Opasanica i Mokra
-u terminu od 09 do 15 sati: dio Šušunje I Beglaci
-u terminu od 08 do 15 sati: dio ul. 27 Marta, Kralja Nikole I Radosava Burića, dio Tološa, ul. Milana Raičkovića i Kotorska I dio Stare Zlatice
-od 08 do 15 sati: zgrade na početku Bloka 6 preko puta Ruskih kula, Distributivni centar na Tuškom Putu (plato nekadašnje Kamionske pijace)
-u terminu od 09 do 11 sati: zgrade u ul. Zmaj Jovina iza Volija
Danilovgrad
– u terminu od 08 do 18 sati: Lalevići, Orja Luka, Bogićevići, Frutak, Ržišta, Do Pješivački, Valeta, Viš, Glava Zete, Kujava, Bogmili, Zagorak, Tunjevo, Dobro Polje, Adžin Most, Vinići, Mosori, Sretnja , Brijestova , Rova , Donji Rsojevići, dio Bara Šumanovića, Mijokusovići, Boronjina, Mandići, Kupinovo i Motel Sokolina.
-u terminu od 08 do 15 sati: Glavica, Suk I Gostilje
-u terminu od 08 do 18 sati: Bogmili, Zagorak i Tunjevo
Cetinje
– u terminu od 09 do 13 sati: Lipovik, Čukovići , Dujeva, Zaječina, Mihaljevići, Poseljani i Zaštek
-u terminu od 09 do 14 sati: Obzovica
Nikšić
-u terminu od 08:00 do 18:00: Tospude, Repetitor Krotinja, Rokoči, Trešnjevo
-u terminu od 08:00 do 16:00: Dio Vidrovana, Kaptaža Vidrovan, Gornje Polje, Orah, Šipačno, Pišteta, Dubrave, Lipova Ravan, Jasenovo Polje, Praga
-u terminu od 08:30 do 17:00: Komplet područje Golije
-u terminu od 09:00 do 15:30: Pilatovci
-u terminu od 08:00 do 18:00: Spila
-u terminu od 09:15 do 15:45: Počekovići
Plužine
-u terminu od 10:00 do 15:00 sati: Dio Goranska, Sinjac, Pivski manastir
Bar
– u terminu od 9:00 – 12:00 sati: Godinje, Seoca, Raduš, Krnjice, Marstijepovići, Dračevica, Šestani
Bar-Ilino i Topolica
-u terminu od 09:00 do 15:00h : povremena isključenja u trajanju do 1(jedan)sat po NN izvodu
Ulcinj
-u terminu od 08:00-17:00 sati: Ambula, Fraskanjel, Štodra, Lisna Bori,Selita, Šas, Donji Kravari, Gornji Kravari, Podstegvaš, Draginje, Sukobin,Đonza
Herceg Novi
– u terminu od 08 do 15 sati: Vrbanj
– u terminu od 09 do 14 sati: dio potrošača Zelenika prema Marićima
Kotor
-u terminu od 09 do 13 sati: Dobrota -potrošači od Studentskog doma do Doma zdravlja (dio iznad magistrale)
-u terminu od 07 do 15 sati: Grbalj – Donja Sutvara, dio Radanovića,Jugodrvo,Ljesevići, Vranovići, Bigova, kamenolomi “Kobra” i YUBRIV
-u terminu od 07 do 15 sati: Radanovići, Pobrđe, Ukropci, Paprati, Šišići, Prijeradi, Markan
-u terminu od 08 do 13 sati: Kovačevići, Stara Foltica, Pržice, Kavač, Troica, Vidikovac, Lovanja
Berane
-u terminu od 09 do 14:30 sati: Petnjik,Dapsiće,Tmušiće i planinski prevoj Lokve
-u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Donja Rženica
Andrijevica
-u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Gnjili Potok
Petnjica
-u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Trpezi
Gusinje
-u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Kruševo
Rožaje
-u terminu od 09 do 11:30 sati (kratkotrajno): Kujevići,Fejzići,Dautovići i Plunca
-u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Bašča
-u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Kurbadovići
Plav
-u terminu od 09 do 18 sati: dio sela Vojno Selo
Bijelo Polje
-u terminu od 08:00 do 16:00: DV 35 kV Čokrlije (Tomaševo, Muslići, Skočigorina, Drndari, Selakovići, Obod, Žaljevo, Lijeska, Sokolac, Čokrlije, Grančarevo, Ujniče, Pisana Jela, Šljemena, Barice Škola, reljin Kamen, Kameno Polje, Džukeljska Jama, Čokrlije, Rajkovići, Grubješići, Kičava, Mahala, Bijeli potok, Krstače, Pavino Polje, Biokovac, Grab, Vergaševići, Kovren, Gorice, Slatka, Bliškovo, Stožer);
-u terminu od 08:00 do 18:00: Barice Škola, Reljin Kamen, Džukeljska Jama, Kameno Polje, Brzava;
-u terminu od 10:30 do 15:00: Vrh;
-u terminu od 08:30 do 12:00: Poda;
-u terminu od 08:30 do 14:00: Godusa;
-u terminu od 17:00 do 18:00: DV 10 kV Tomaševo (Tomaševo, Muslići, Skočigorina, Drndari, Selakovići, Obod, Žaljevo, Lijeska, Sokolac, Čokrlije, Grančarevo, Ujniče, Pisana Jela, Šljemena, Barice Škola, Reljin Kamen, Kameno Polje, Džukeljska Jama).
Mojkovac
-u terminu od 09:00 do 13:00: Juskovica Potok;
-u terminu od 10:00 do 14:00: Pržišta.
Kolašin
-u terminu od 08:00 do 17:00: DV 10 kV Skrbuša (Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir Ćirilovac, Smrčje, Rečine, Skrbuša, Bijeli potok, Planinica, Padež, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekić, Sunga, Vranještica, Suva gora, Bare Kraljske, Vukićevića Lug, Drndari);
-u terminu od 08:00 do 14:00: Starce.
Pljevlja
– u terminu od 09:00-18:00 sati: Otilovići i Pliješevina
Šavnik
– u terminu od 08:00-18:00 sati: Bijela, Miloševići, Kruševice
-u terminu od 08:00-18:00 sati: Bukovica, Borovac, Fabrika vode Diva
Žabljak
– u terminu od 08:00 – 18:00 sati: Ponor, Studenca, Pogrežđe, Planinica, Gomile
-u terminu od 08:00 – 18:00 sati: Merulja
-u terminima od 09:00 – 11:00 i od 12:00 – 13:30 sati: Ul.Tripka Džakvića, Naselje Meždo
-u terminu od 09:00 – 18:00 sati: Uskoci
REVITALIZACIJA SREDNJENAPONSKE I NISKONAPONSKE MREŽE
Zbog revitalizacije energetskih objekata, u terminu od 08 do 18 sati, bez napajanja električnom energijom će ostati:
Berane (od 21 do 25.10.)
Šekular, Dolac, Veliđe, Crni Vrh, Praćevac, Bastahe, Lubnice, Glavaca, Vuča, Kurikuće, Jelovica i Lužac.
Šavnik (21 do 26.10.)
21., 22. i 25.10.
– Bijela
– Miloševići
– Kruševice
23 i 24.10.
– Rudo Polje
– Dubrovsko
– Gornje Polje
24.10.
– Duži
– Kutnja Njiva
– Komarnica
– Kozarica
– Pošćenje
– Petnjica
Nikšić (od 21.10. do 25.10.)
Ponedjeljak-MBTS Katunjanin, STS Tospude1, STS Tresnjevo, STS Repetitor, STS Rokoci 1 i 2
Utorak- STS Zaslap, Nudo 1 i 2
Srijeda- MBTS Katunjanin, STS Tospude1, STS Tresnjevo, STS Repetitor, STS Rokoci 1 i 2
Cetvrtak- STS Zaslap, Nudo 1 i 2
Petak- STS Zaslap, Nudo 1 i 2
Danilovgrad (od 21.10 do 25.10.)
22.10.
– Kujava
– Bogmili
22. i 23.10.
– Zagorak
– Tunjevo
– Ažin Most
– Dobro Polje
24. i 25.10.
– Pješivački Do
– Ržišta
– Frutak
– Zagorak
– Tunjevo
Bijelo Polje (od 21.10 do 25.10.)
– Barice
Bijelo Polje 21. i 24.10.
– Strojtanica, Kisjela Voda, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Dubrave, Kukulje, Livadice, Sela, Oluja, Donja, Unevina Nova, Metanjac, Kanje, Dobrinje, Mioče, Dobro Brdo, Dobrakovo, Rodijelja, Pećarska, Žiljak, Boturići, Mirojevići, Kok, Hasanbegovići, Bistrica, Dolac, Mojstir, Šolje, Jablanovo i Požeginja.
Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.
NOVA BROJILA
Nova elektronska brojila od ponedeljka 21. oktobra do petka 25. oktobra, biće ugrađivana na sljedećim lokacijama:
Podgorica 21.10. – 25.10.
– Donja Gorica
– Borisa Kidriča 22
– Bulevar Save Kovačevića
– Pavlovine
– Beri
– Kosmajska 137
Danilovgrad 21.10. – 25.10.
– Frutak
– Zagorak
– Tunjevo
U toku ugradnje novih brojila, objekti u kojima se ona obavlja će biti bez napajanja električnom energijom od 8 do 18 sati. Detaljnije informacije o terminu radova potrošači mogu dobiti i od ekipa na terenu.
Komentari (0)
POŠALJI KOMENTAR