32 °

max 36 ° / min 19 °

Subota

05.07.

36° / 19°

Nedjelja

06.07.

37° / 20°

Ponedjeljak

07.07.

35° / 23°

Utorak

08.07.

34° / 21°

Srijeda

09.07.

27° / 16°

Četvrtak

10.07.

28° / 15°

Petak

11.07.

31° / 15°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.

Stav

Čuvari svetinja u zimskom periodu

Izvor: Nomad

Autor: Antena M

  • viber

Pitanje

Stide li se cg intelektualne ništarije kad im CG brane ljudi iz okruženja dok oni ispružene ruke za još jednu apanažu kukavički ćute ili mudro racionalizuju svoju intelektualnu i moralnu kastraciju?

Marina

@Pitanje Fantastican komentar !!! On bi pogodio svakoga ko ima i TRUNKU morala, trunku savjesti ,trunku obraza !!! Trebalo je da prođe 30 godina da bismo shvatili koliko toga u CG NEMA !!!

Marina

Obozavam ironiju gospodina Markovica!Kao inteligentan covjek,svjesni ste u kakvom okruzenju zivite .Pa iako se divim vasoj hrabrosti,tim prije sto je danas rijetka pojava,koju danas treba imati vise nego ikada, i koja nam je potrebna vise nego ikada, nadam se da cete znati da se zastitite od povampi

Vanja

Potcjenjujemo uticaj tajnih sluzbi (sto domacih, sto stranih) u svemu ovome o cemu Markovic pise. Dok su nas pljackali i otimali fabrike u procesu privatizacije, niko nije beknuo, a sada se nadigli da brane crkvene milijarde.

Miro

Znam da nebi dobio prolaznu ocjenu kod čuvenih profesora Braticke, Glusice, Krivokapica ....... Neće ga citati Jelusicke,Abazovici,popovi . Savršen tekst.