Vučić je veliko zlo za Srbiju, a po
tencijalno za region. Dovukao je
u partiju staro gvožđe, da mu po
boljšaju kvalitet otpada. Eto im
ga, ako pobijedi i nijesu za bolje.
Samo neka nas ostavi na miru.
Americka spoljna politika na Balkanu vec vise godina radi u interesu velike Srbije. Stice se utisak da postoji tajni dogovor o stvaranju velike Srbije i velike Albanije, a na stetu Crne Gore i BiH.
Crna Gora i BiH su zrtvovane a za uzvrat ce Srbija priznati Kosovo i uci u NATO. Sve ide u tom pravcu.
Mila K
Presjelo im sve što počnu Hill, Varheljii Escobar. Štetočine... Posebno nesrećne Srbije... Pa onda čitavog regiona...
jovan
Vučić je veliko zlo za Srbiju, a po tencijalno za region. Dovukao je u partiju staro gvožđe, da mu po boljšaju kvalitet otpada. Eto im ga, ako pobijedi i nijesu za bolje. Samo neka nas ostavi na miru.
Vuk
Americka spoljna politika na Balkanu vec vise godina radi u interesu velike Srbije. Stice se utisak da postoji tajni dogovor o stvaranju velike Srbije i velike Albanije, a na stetu Crne Gore i BiH. Crna Gora i BiH su zrtvovane a za uzvrat ce Srbija priznati Kosovo i uci u NATO. Sve ide u tom pravcu.