27 °

max 28 ° / min 18 °

Četvrtak

10.07.

28° / 18°

Petak

11.07.

30° / 15°

Subota

12.07.

33° / 18°

Nedjelja

13.07.

35° / 20°

Ponedjeljak

14.07.

37° / 22°

Utorak

15.07.

37° / 24°

Srijeda

16.07.

38° / 24°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.

Društvo

U Skupštini oštra polemika o pljevaljskom siru

Autor: Antena M

  • viber

Simoklise

Kad cete shvatiti da svaki mali napredak ili uspjeh Crne Gore je antisrpski cak i lokalni radovi metar trotoara ili rasvjete ili sporyski uspjeh boli zdajnike Crne Gore ...sjetimo se samo ...tunel Sozina ...Most Milenijum,... Autoput..porto montenegro lustica mamula

Mijo

@Simoklise To je to, zato su ovi miševi iz DF I osnovani. Da koče svaki napredak

Licina

Svi Pjevaljski Tamburaši i svi Skupštinski Naglabači.. Odavno je i Sir i mnogo što šta trebalo već Zaštitu da imaju ali eto nemaju jer imamo vas takve jadne i žalosne suženih gledišta i vidjenja. Naglabajte i pare uzimajte i ništa ne radite ka i do sad. Stamota koja hoda, to ste vi.

Javor

Svicarci, Francuzi i drugi evropski proizvođači sira imaju visedecenijsku i visevjekovnu tradiciju proizvodnje, sa potpuno istom recepturom. Kod nas se ništa ne pravi na isti način već od oka, a takve stvari se ne mogu smatrati tradicijom.

nenad_mne

@Javor , ti jedeš samo uvozne sireve, pa si upućen u njihov kvalitet? Pravi se odoka? Pa zar misliš da bi se kupovao taj sir da nije kvalitetan?