16 °

max 20 ° / min 15 °

Četvrtak

29.05.

20° / 15°

Petak

30.05.

22° / 13°

Subota

31.05.

24° / 11°

Nedjelja

01.06.

24° / 13°

Ponedjeljak

02.06.

25° / 16°

Utorak

03.06.

26° / 16°

Srijeda

04.06.

27° / 17°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.

Region

Srbija: Dječaka iz Novog Pazara ignorisali kao pobjednika, na postolju se našla druga djeca

Izvor: Klix.ba

Autor: Antena M

  • viber

Volim te zeleno

SRAMNO, ali ne i iznenađujuće, naprotiv, očekivano, na žalost!

Amira

I zato u inat budi jači sportista i bolji čovjek od njih.

Javor

Čudno, nema ni ovdje kritizera BS i Irahimovića. Ovo je bosnjacko dijete, pa je to nebitno za njih. Od Srba očekivano, nego se ućutali grlati Crnogorci kritičari i izjednačivači BS I njenog vođstva sa vojvodom i četnicima, Sto ne kritikuju ovaj šovinistički potez iz Srbije?

marek

Rasizam. Srbija je po ljudskim pravima najprimitivnija u Evropi...

Mihailo

Sramota,svi smo ljudi,kome su deca kriva!?

Vojo

Ovo je stvarno neshvatljivo! Ovako nešto mogu uraditi samo bitange, koje ne žele dobro Srbiji. Zato ih treba strogo kazniti i smeniti sa dužnosti, da više ne brukaju pošten srpski narod.

Dada

I ne ocekujte da ce se bilo koja bosnjacka Partija ili BNV oglasiti i kritikovati ovo. Oni su u delirijumu smutnji iz kojih ne vide nikakvo rjesenje, osim klimanja glavom svom Bozanstvu Vucicu i sivoj eminenciji SPC a koja iz sjenke vlada sa pola drzave.

Aleksandar

Ako je to neko uradio svesno i namerno, treba da snosi posledice. Ima li išta bednije od nipodaštavanja deteta? Ne želim da verujem da je u pitanju verska netrpeljivost. Ako je propust u pitanju, ima načina da se obraz opere. U svakom slučaju, ko sebe smatra čovekom, ovakve bruke se stidi.