23 °

max 23 ° / min 10 °

Petak

09.05.

23° / 10°

Subota

10.05.

21° / 10°

Nedjelja

11.05.

20° / 11°

Ponedjeljak

12.05.

21° / 11°

Utorak

13.05.

13° / 9°

Srijeda

14.05.

17° / 8°

Četvrtak

15.05.

20° / 7°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.

Politika

Leković: Za razliku od partijskog generala Lazarevića, ministar odbrane se jasno opredijelio za zaštitu pripadnika Vojske Crne Gore

Autor: Antena M

  • viber

chronicler

Čini se da i Demokrate imaju svoga Mandića... Nijesmo ni sumnjali. Mali puca iz nacrtanih topova...

Mladen

Rijetko odvratan lik. Jednu te istu pricu vrti od kad je u skupštinu. Svako ko ne misli ka on mu je kriminalac. Uz to i negativan i vrlo nervozan.

Javor

U vrijeme JNA u CG su za k-dante garnizona i jedinica postavljani najčešće oficiri sa CG prostora. Poseban slučaj je bio sa onim po ugovoru, sa srednjom školom i školom rez. of. sa skromnim i veoma lošim oficirskim znanjem, pri tome 80% Srbi i Crnogorci.

Javor

2 Protekcionizam je bio i kod upućivanja na dalje školovanje u Vojnu akademiju, odlikovanja, nagrade, postavljanja na bolje dužnosti, ocjenjivanje i sl. Favorizovani su oficiri poltroni i nacionalisti. Otud ne čudi sadašnje stanje u Vojsci CG. Da nije tako nebi "bolesnici" odlazili u drugu zemlju be

Mila K

Kad kmerići brane po zadatku, to je gore od najgoreg advokata.

Sve i cvjetalo

Ono kad Ljigokrate nekome pricaju o partijskom zapoaljavanju. Jad, sto sve bitise u ovu zemlju.