Nikada se nisam priključio zajednici Crnogoraca jer nikada nisam razlučio koji su koji. Naime dva su udruženja Crnogoraca, jedno je prosrpsko.
Na žalost ta podjela postoji i u Peroju. Dva udruženja, jedan manastir- onaj srpski. Nisam ulazio.
@Goran
Ako nijeste od 2006. do danas uočili koja struja njeguje, čuva i prezentira istorijske, kulturne i prirodne vrijednosti Crne Gore i razvija prijateljske odnose između dva susjedna i prijateljska naroda Hrvatske i Crne Gore teško ćete to uočiti i ubuduće.
Goran
Nikada se nisam priključio zajednici Crnogoraca jer nikada nisam razlučio koji su koji. Naime dva su udruženja Crnogoraca, jedno je prosrpsko. Na žalost ta podjela postoji i u Peroju. Dva udruženja, jedan manastir- onaj srpski. Nisam ulazio.
Ljubo Radović
@Goran Ako nijeste od 2006. do danas uočili koja struja njeguje, čuva i prezentira istorijske, kulturne i prirodne vrijednosti Crne Gore i razvija prijateljske odnose između dva susjedna i prijateljska naroda Hrvatske i Crne Gore teško ćete to uočiti i ubuduće.