zbog postovanja zrtava i porodica koje je zadesila tragedija 1.januara, nijesam imala srca danas doći na CT i pjevati pod prozore Jovanu Nedostojnome Mićoviću, zlotvoru CG.
Dobri naš Alek, hvala na zalaganju i hrabrosti!
Samo dobro i mlado momče, ne kaže se dušmaninu "ima nas" i "još uvijek nas ima", nego se dušmaninu kaže "tu smo i dalje, gledamo vas, sve nas je više i progutaćemo vas izdajnici"!
Prvi pravi ozbiljni skup. Izviiskra oporavka. Hvala gđi Musić i govornicima.
Ali biće još gore dok oporavak ne dobije zamah i nepovratnu iskonsku jačinu.
Simikliser
Kao 90 samo fale arkanovci na pendzere manastira
Gradjanka
Bravo! Pozdrav sa śevera, srcem uz vas!
crnogorka
zbog postovanja zrtava i porodica koje je zadesila tragedija 1.januara, nijesam imala srca danas doći na CT i pjevati pod prozore Jovanu Nedostojnome Mićoviću, zlotvoru CG.
Dobri_Alek
Dobri naš Alek, hvala na zalaganju i hrabrosti! Samo dobro i mlado momče, ne kaže se dušmaninu "ima nas" i "još uvijek nas ima", nego se dušmaninu kaže "tu smo i dalje, gledamo vas, sve nas je više i progutaćemo vas izdajnici"!
Mila K
Prvi pravi ozbiljni skup. Izviiskra oporavka. Hvala gđi Musić i govornicima. Ali biće još gore dok oporavak ne dobije zamah i nepovratnu iskonsku jačinu.
Mila K
Zvona su zvonila za čast i poštenje, a ako su zvonari imali drugu namjeru osim 18 časova, izgubili su.