Zbog planiranih radova na mreži, u ponedeljak 18. novembra, bez napajanja električnom energijom će ostati:
Podgorica
– u terminu od 08 do 09:30 sati: Farmaci i Čelebić u Donjoj Gorici.
– u terminu od 09 do 17 sati (45 min. isključenja): područje Lješanske nahije – Barutana, Liješnje, Goljemadi, Begova Glavica, Pelinovo, Bigor, Brežine, Staniseljići, Parci, Gradac, Buronje, Zagora, Progonovići, Ćetetići, Lipe, Krusi, Popratnica, Drazevina Kornet, Gornji Kokoti, Beri, Šteke, Ledo i Vuk petrol.
– u terminu od 08:30 do 15 sati: između magistrale i ul. Miloja Pavlović.
– u terminu od 08:30 do 16 sati: Stravče i Zagora.
– u terminu od 08 do 15 sati: zgrada Suda u Njegoševoj ulici, zgrada Pošte, dio ul. Slobode (od Pošte do Karađorđeve) i dio Karađorđeve ulice (od Njegoševe do ulice Slobode), zgrade u ul. Miloša Obilića, Radovana Zogovića i Bulevaru Veljka Vlahovića preko puta Fudbalskog kampa.
Cetinje
– u terminu od 08 do 16 sati: Oćevići, Zaćir, Dubova, Ćeklin, Strugari, Markov Do, Bokovo, Đinovići, Kosijeri, Dobrsko Selo,Ulići, Štitari, Orašani, Mikulići i Tomići.
– u terminu od 14:45 do 16 sati: Božija Voda.
Danilovgrad
– u terminu od 08 do 15 sati: Gostilje.
Nikšić
– u terminu od 10 do 14 sati: Široka Ulica (Uniprom-Vrtac).
– u terminu od 07:30 do 17 sati: Rokoči, Grahovo – Podkraj i Grahovo kod hotela.
– u terminu od 08 do 16 sati: Dio Vidrovana, Kaptaža Vidrovan, Orah, Šipačno, Pišteta, Praga, Dubrave, Jasenovo Polje, Lipova Ravan.
Plužine
– u terminu od 08 do 16 sati: Stolac, Smriječno, Muratovica, Zabrđe, Korlati, Kovaći, Orah, Lisina, Miloševići, Suvodo, Brljevo, Stabna, Jasen, Stubica, Zukva, Krivodo, Miletići i Ravno.
Bar
– u terminu od 08:30 do 12 sati: Dobra Voda-Jankovići, Obalna stanica, Gronja Poda, od Kalampera do Makine Vučinića, Džamija u Dobroj Vodi, Škola, Miljanov Most, Gornje i Donje Zaljevo, Tunel Ćafe naselje Sveti Ivan, Dobra Voda-Jankovići do Makine Vučinići i Obalna stanica.
– u terminu od 09 do 12 sati: Kaptaža-Čanj, Liše potok, Mišići, Đurmani, Grabovik, Kamenolom, Gornje Zagrađe, crni Rt I Velji grad.
Sutomore
– u terminu od 10 do 15 sati: Sutomore sa okolinom.
Ulcinj
– u terminu od 08 do 14 sati (povremeno): Zgrade Solidarnosti.
– u terminu od 08 do 15 sati: Đonza, Draginje, Sukobin, Donji Kravari, Gornji Kravari, Podstegvaš.
Herceg Novi
– u terminu od 07 do 15 sati: Kameno, Žlijebi, Ubli, Mokrine, Kruševice , Vrbanj.
Kotor
– u terminu od 09 do 12 sati: potrošači od Markovog rta do kraja Stoliva i Lastva Grbaljska (dio potrošača).
– u terminu od 09 do 15 sati: Morinj, naselja Svrčak, Gornji Morinj, Bakoči i Bunovići.
Andrijevica
– u terminu od 09 do 14:30 sati: Peovac,Kralje,Sjenožeta,Gnjili Potok,Oblo Brdo,Trešnjevik,Štavna,katuni Rudo Brdo i Gradišnica dio sela Prisoja.
– u terminu od 12 do 14 sati: Slatina,Zabrđe,Trešnjevo , dio sela Prisoja (potrošači koji se napajaju sa STS Prisoja 2) i Izbjegličko naselje Kraštica.
Berane
– u terminu od 09 do 14:30 sati: dio sela Gnjili Potok i dio sela Slatina.
Bijelo Polje
– u terminu od 07 do 10 sati: Rasovo, Boljanina, Zminac, Vlah, Loznice, Dom Zdravlja, Štamparija, Šahman, Dječji Vrtić, Transservis, Klanica, Hladnjača, Bijela Rada Kisjela, Voli, Mladost i Klanica.
– u terminu od 07:30 do 08:30: DV 10 kV Tomaševo (Tomaševo, Muslići, Skočigorina, Drndari, Selakovići, Obod, Žaljevo, Lijeska, Sokolac, Čokrlije, Grančarevo, Ujniče, Pisana Jela, Šljemena, Barice Škola, reljin Kamen, Kameno Polje, Džukeljska Jama);
– u terminu od 07:30 do 17: Barice Škola, Reljin Kamen, Džukeljska Jama, Kameno Polje;;
– u terminu od 16 do 17: DV 10 kV Tomaševo (Tomaševo, Muslići, Skočigorina, Drndari, Selakovići, Obod, Žaljevo, Lijeska, Sokolac, Čokrlije, Grančarevo, Ujniče, Pisana Jela, Šljemena);
– u terminu od 11 do 12: Tomaševo, Muslići, Skočigorina, Drndari, Selakovići, Obod, Žaljevo, Lijeska, Sokolac, Čokrlije, Grančarevo, Ujniče, Pisana Jela, Šljemena, Barice Škola, Reljin Kamen, Kameno Polje, Džukeljska Jama, Pavino polje, Krstače, Mahala, Grubješići, Kičava, Čokrlije, Rajkovići, Bijeli potok, Biokovac, Grab, Vergaševići, Kovren, Gorice, Slatka, Bliškovo, Stožer;
– u terminu od 12 do 15: DV 10 kV Tomaševo (Tomaševo, Muslići, Skočigorina, Drndari, Selakovići, Obod, Žaljevo, Lijeska, Sokolac, Čokrlije, Grančarevo, Ujniče, Pisana Jela, Šljemena);
– u terminu od 06 do 07: Medanovići, Cerovo, Rakonje, Malo Polje, Nikoljac, Obrov, Centrar Grada, Gornja Lipnica, Lješnica, Banje Selo, Zaimovića Livade, Rasadnik, Gimnazija, Gornji Grad;
– u terminu od 08 do 14: Rakonje;
– u terminu od 09 do 14: Lješnica, Lijeska, Tomaševo;
– u terminu od 09 do 15: Babaići;
– u terminu od 07 do 10 sati: Rasovo, Boljanina, Zminac, Vlah, Loznice, Dom Zdravlja, Štamparija, Šahman, Dječji Vrtić, Transservis, Klanica, Hladnjača, Bijela Rada Kisjela, Voli, Mladost, Klanica.
Mojkovac
– u terminu od 09 do 14: DV Biogradsko Jezero (Baza, Podbišće, Feratovo Polje, Gacka, Kovijanići, Kraljevo Kolo, Pejovići, Štitarica, Mrdo, Naselje Baza, Bjelojevići);
– u terminu od 13 do 16:30: DV Ambarine Pržišta (Ambarine, Pržišta, Selišta, Matovine) DV Lepenac (Lepenac, Žari, Razboj);
– u terminu od 11 do 15 sati: DV Uloševina Slatina Dobrilovina (Krstac, Siga, Pobrsijevići, Slatina, Jakovići, Jokići, Gojkaovići, Gostilovina, Dobrilovina, Bistrica, Ravnjak, Kaludra, Crna Poda.
Kolašin
– u terminu od 08 do 17: DV 10 kV Skrbuša (Dulovine, Šljivovica, Izlasci, Manastir Ćirilovac, Smrčje, Rečine, Skrbuša, Bijeli potok, Planinica, Padež, Mateševo, Jabuka, Drcka, Đekić, Sunga, Vranještica, Suva gora, Bare Kraljske, Vukićevića lug, Drndari);
– u terminu od 09:30 do 13: Drijenak, Fak, Migalovica, Plana, Blatina, Lancer, Lipovo;
– u terminu od 09 do 15: DV 10 kV Rovca (Jasenova, Ocka gora, Cerovica, Liješnje, Duboko, Međuriječje, Gornja Rovca);
– u terminu od 09 do 14: Ulaz broj 1 zgrade Euro colora, Šljivovica;
– u terminu od 08 do 15: Babljak.
Plav
– u terminu od 09 do 14:30 sati: Velika,Pepići,Brezojevice,Mašnica, Gornja Rženica i Murino.
Pljevlja
– u terminu od 08 do 17 sati: Krupice, Mijakovići i Otilovići.
Rožeje
– u terminu od 09 do 14:30 sati: Dio sela Bašča i dio naselja Banđžovo Brdo.
Šavnik
– u terminu od 07:30 do 17:30 sati: Gornje Polje, Dubrovsko, Rudo Polje, Duži, Drinčić, Kutnja Njiva, Komarnica, Kozarica, Prekornjača, Petnjica i Pošćenje.
– u terminu od 10 do 16 sati: Krnja Jela.
Žabljak
– u terminu od 10 do 16 sati: Tepca.
REVITALIZACIJA SREDNJENAPONSKE I NISKONAPONSKE MREŽE
Zbog radova na revitalizaciji energetskih objekata, u terminu od 07:30 do 17 sati, bez napajanja električnom energijom će ostati:
Danilovgrad (od 04.11. do 09.11.)
Srijeda: Bare Šumanovića, Šobaići, Kupinovo, Motel Sokoline, Boronjina, Mandići I Mijokusovići.
Četvrtak: Rova, Mosori 2, Brijestovo, Sretnja.
Petak: Bare Šumanovića, Šobaići, Kupinovo, Motel Sokoline, Boronjina, Mandići I Mijokusovići.
Berane (od 18.11. do 23.11.)
Ponedeljak, srijeda: Veliđe, Dolac 4, Dolac 5, Crni Vrh, Praćevac, Bastahe, mHE Bistrica-Vodozahvat, Lubnice1, Lubnice2, Vuča, Glavaca, Kurikuće, Jelovica1, Jelovica2.
Utorak, četvrtak i petak: Agrolužac, Lužac 3, Lužac2, Buče 2, Buče 3, Šekular, Lukin Vir, Buče 1, Jugovine, Gradina 3 (Janković), Gradina 2(Praščević), Gradina 1 (Zečević), Vinicka1, Vinicka2, Vinicka3, Vinicka4, Vinicka5, Trepča1, Trepča2, Rijeka Marsenića, Vinicka6, Navotina, Buče 4, Lužac4, Dolac1, Dolac2, Dolac3, Lužac1.
Nikšić (od 18.11. do 23.11.)
Ponedjeljak: Grahovo i Rokoci2.
Utorak: Grahovo, Tospude 1 i 2, Trešnjevo, Rokoci 1 i 2, Repetitor;
Srijeda: Grahovo, Nudo 1 I 2, Zaslap;
Četvrtak: Grahovo, Tospude 2, Tresnjevo, Rokoci 1 i 2, Repetitor;
Petak: Grahovo, Nudo 1 I 2, Zaslap;
Šavnik (od 18.11. do 23.11.)
Ponedeljak: Rudo Polje, Dubrovsko i Gornje Polje;
Utorak: Rudo Polje, Dubrovsko i Gornje Polje, Kutnja Njiva, Komarnica, Kozarica I Prekornjača;
Srijeda: Bijela 1,2,3,4, Miloševići I Kruševice.
Četvrtak: Gradac i Mokro;
Petak: Komplet.
Bijelo Polje (od 18.11. do 23.11.)
Utorak i petak: Gubavač.
Navedeni radovi se izvode u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.
NOVA BROJILA
Nova elektronska brojila od ponedeljka 18. novembra do petka 23. novembra, biće ugrađivana na sljedećim lokacijama:
Danilovgrad 18.11.
– Vinići
– Rova
Danilovgrad 19.11.
– Vinići
– Rova
– Valeta
U toku radova na ugradnji novih brojila, objekti u kojima se vrši ugradnja će biti bez napajanja električnom energijom od 08 do 18 sati. Detaljnije informacije o terminu izvođenja radova potrošači mogu dobiti i od ekipa na terenu.
Komentari (0)
POŠALJI KOMENTAR