22 °

max 22 ° / min 8 °

Četvrtak

09.04.

22° / 8°

Petak

10.04.

24° / 10°

Subota

11.04.

23° / 13°

Nedjelja

12.04.

23° / 14°

Ponedjeljak

13.04.

21° / 13°

Utorak

14.04.

17° / 12°

Srijeda

15.04.

20° / 9°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Isključenja u više opština zbog radova na mreži

Društvo

Comments 0

Izvor: Mina

Autor: Milena Aprcović

  • Viber

Isključenja u više opština zbog radova na mreži

Zbog planiranih radova na mreži, u četvrtak 23. januar, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio ulice 4 jula, dio Ulica Bracana Bracanovića, Bulevara Srđana Aleksića i Dom zdravlja Nova Varoš
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Pelev Brijeg
-u terminu od 9:00 do 10:00 sati: Eko petrol u Dahni
-u terminu od 10:30 do 11:30 sati: Namos u Donjoj Gorici

-u terminu od 11:30 do 12:30 sati: UDG u Donjoj Gorici

-u terminu od 11:30 do 12:30 sati: Sportski centar Donja Gorica i hotel Verde
-u terminu od 14:00 do 15:00 sati:Sportski centar Donja Gorica i hotel Verde
-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: područja Dahne, dijele Zabjela i Donje Gorice
-u terminu od 9:00 do 10:00 sati: plato starog Duvanskog kombinata
-u terminu od 10:30 do 11:30 sati: Stratus Gornja Gorica
-u terminu od 11:30 do 12:30 sati: 7.avgust u Gornjoj Gorici
-u terminu od 11:30 do 12:30 sati: Bajfarm na Nikšićkoj magistrali
-u terminu od 14:30 do 15:30 sati: dio Lužnice
-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: moguća kratkotrajna isključenja područja Gornje Gorice

Danilovgrad

-u terminu od 7:30 do 17:00 sati: Bogićevići, Frutak, Ržišta, Do Pješivački, Repetitor Kurilo, Bare Šumanovića, Šobajići, Valeta, Donji i Gornji Rsojevići, Vinići, Mosori, Sretnja, Brijestova, Rova, Slap Zete,Viš, Kujava, Zagorak, Bogmili, Tunjevo, Dobro Polje i Adžin Most (kratkotrajna isključenja u navedenom periodu)
-u terminu od 7:30 do 17:00 sati: Mijokusovići, Kupinovo, Motel Sokoline, Boronjina, Mandići i Ostrog
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Pričelje
-u terminu od 10:00 do 14:00 sati: Lakat
-u terminu od 10:30 do 14:30 sati: Glava Zete i Dobro Polje
-u terminu od 7:30 do 17:00 sati: Brijestovo, Mosori i Donji Rsojevići

Cetinje

-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Zagrablje, Romi, Kasomi, Konak i Očinići (kratkotrajna isključenja u navedenom periodu)
-u terminu od 8:00 do 17:00 sati: Obzovica, Prekornica, Pačarađe, Drenov Do, Ugnji, Golijan, Gluhi Do, Vrela i vodoizvorište Vrela
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Šinđon, Pod Uba, Drušići, Prevlaka, Rvaši, Gospoštine, Pipac, Karuč, Cerov Pod, Kraće Do, Dodoši, Žabljak Crnojevića, Kokošice, Meterizi, Jankovića Krš, Lalino Ždrijelo, Dobrska Župa, Đalci i Božija Voda
-u terminu od 10:00 do 14:00 sati: dio naselja Gruda
-u terminu od 8:00 do 10:00 sati: Rijeka Crnojevića i sela Riječke nahije
-u terminu od 8:00 do 10:00 sati: Podgor, Utrg i Građani

Nikšić

-u terminu od 7:45 do 17:00 sati: Prisoja
-u terminu od 7:30 do 17:00 sati: Spila
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Glibavac, Rastovac, dio Gornjeg polja, dio Vidrovana
-u terminu od 8:30 do 15:00 sati: Prigradina
-u terminu od 8:00 do 16:00 sati: Norin
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: dio Dragove Luke, Tovićka, Hajdučka

Bar

-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: dio korisnika na području Kovačevića

Ulcinj
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Draginje
-u terminu od 8:00 do 14:00 sati: Kruče, naselje ispod marketa Idea

Budva
-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Bijele Poljane

Tivat
-u terminu od 8:00 do 14:00 sati: Gradiošnica-kvart iza Matijevića

Herceg Novi
-u terminu od 9:00 do 17:00 sati: Igalo, Potrošači oko Novosadsko odmarišta, ulice, 29 . Decembra, Osječka, Njegoševa, šetalište V Danica
-u terminu od 9:00 do 17:00 sati: Meljine, Potrošači oko kružnog toka u Meljinama, ulice Braće Pedišić, Narodnog fronta, Put žrtava fašizma, Radnička
-u terminu od 8:00 do 15:00 sati: Kameno, Stanovčići, Obradovići

Kotor
-u terminu od 9:00 do 12:00 sati: Prčanj, naselje oko i iznad Palate Karmen
-u terminu od 9:00 do 13:00 sati: Stoliv centar
-u terminu od 10:00 do 13:00 sati: Grbalj, Kovači, Trešnjica, Višnjeva
-u terminu od 10:00 do 14:00 sati: Gornji Morinj, Svrčak, Bunovići, Bakoči i Repaje

Berane
-u terminu od 9:30 do 14:30 sati: Petnjik,Dapsići,Tmušiće,Batuni,Ranč,Mršina Bara,Planinski prevoj Lokve,Donja Rženica,Zagorje,Kaludra,Rovca i Lisijevo Polje
-u terminu od 9:30 do 14:30 sati: Babino,Drgosava,Zagrađe i Dio sela Goražde
-u terminu od 9:30 do 14:30 sati: Selo Zagorje
-u terminu od 7:30 do 17:00 sati: selo Kurikuće

Plav
-u terminu od 9:00 do 14:30 sati: dio sela Meteh

Kolašin
-u terminu od 9:00 do 16:00 sati: Fak
-u terminu od 8:30 do 14:30 sati: Đuđevina
-u terminu od 9:00 do 15:00 sati: Plana, Bistrica, Migalovica, Bistrica, Lipovo, Blatina, Lancer

Bijelo Polje
-u terminu od 9:00 do 14:00 sati: Strojtanica
-u terminu od 10:00 do 16:00 sati: Žuber
-u terminu od 7:30 do 17:00 sati: FRANCA UŠANOVIĆI, RODIJELJA, PEĆARSKA, ŽILJAK, BOTURICI, MIROJEVICI, KOKE HASANBEGOVIĆA, BISTRICA, BISTRICA NOVA, DOLAC, MOJSTIR DONJI, MOJSTIR GORNJI, ŠOLJE , JABLANOVO, POŽEGINJA

-u terminu od 7:30 do 17:00 sati: Barice, Šljemena, Pisana Jela
-u terminu od 10:00 do 14:00 sati: Donja Polja
-u terminu od 10:00 do 16:00 sati: Gimnazija
-u terminu od 10:00 do 16:00 sati: Medanovići
-u terminu od 10:00 do 16:00 sati: Lipnica
-u terminu od 10:00 do 16:00 sati: Loznice
-u terminu od 10:00 do 16:00 sati: Grubanova Gora

Navedeni radovi su u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova će biti odgođeni.

REVITALIZACIJA SREDNJENAPONSKE I NISKONAPONSKE MREŽE

Zbog revitalizacije energetskih objekata, u terminu od 08 do 18 sati, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Cetinje
do 24.01. – STS Gluhi DO, STS Prekornica, STS Obzovica, MBTS Vrela, TS-K Vrela, STS Golijanin, STS Ugnji, STS Pumpa Očinići, TS Kula Očinići, TS Borišići, BTS Očinići Poljane.

Danilovgrad
do 25.01. – Pješivački Do, Repetitor Kurilo, Frutak, Zagorak, Tunjevo, Adžin Most, Dobro Polje, Donji Rsojevići, Mosori, Vinići, Rova, Brijestovo, Sretnja, Bare Šumanovića, Šobaići, Kupinovo, Motel Sokoline, Boronjina, Mandići, Mijokusovići.

Kotor
do 24.01. – Krivošije, MBTS Risan 3 Mala, STS Ledenice, MBTS Kamenolom Knezlaz, STS Knezlaz, STS Unijerina, STS Zvecava, STS Jelov Do, STS Malov Do, STS Dragalj 1, STS Dragalj 2, STS Dragalj 3.

Bijelo Polje

do 24.01. – Dubrave, Kukulje, Livadice, Sela, Donja Orahovica, Gornja Orahovica, Kanje, Dobrinje1, Dobrinje 2, Mioče, Dobro Brdo, Rodijelja, Pećarska.

Berane
do 25.01. – Kurikuće i Trepča.

NOVA BROJILA

Nova elektronska brojila do petka 24. januara, biće ugrađivana na sljedećim lokacijama:

Tivat 22.01.

– Mrčevac, Rahovići, Vrijes i Dumidran.

U toku ugradnje novih brojila, objekti u kojima se obavlja će biti bez napajanja električnom energijom od 08 do 18 sati.

Detaljnije informacije o terminu radova potrošači mogu dobiti i od ekipa na terenu.

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR