15 °

max 20 ° / min 7 °

Ponedjeljak

30.03.

20° / 7°

Utorak

31.03.

16° / 9°

Srijeda

01.04.

8° / 2°

Četvrtak

02.04.

12° / 0°

Petak

03.04.

14° / 3°

Subota

04.04.

15° / 8°

Nedjelja

05.04.

17° / 9°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Isključenja struje zbog radova na mreži

Izvor: Ilustracija

Društvo

Comments 0

Izvor: Mina

Autor: Milena Aprcović

  • Viber

Isključenja struje zbog radova na mreži

Zbog planiranih radova na mreži,  u utorak 25. februara, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Podgorica

– u terminu od 08 do 15 sati: željezničke stanice Golubovci i Bioči, dio Mojanovića, Goričani, Beglaci, Potkrš, Klopot, Pelev Brijeg, Lutovo, željeznička stanica “Lutovo”, Boljesestra, Seoštica i Orah;

– u terminu od 09 do 14 sati: Jelin Dub i željez. stanica Bratonožići;

– u terminu od 08 do 17 sati: dio Lješkopoljske ulice, ul. Bora Tamindžića, ul. Desanke Maksimović,  ul. Dušana Duće Mugoše, dom zdravlja i vrtić Donjoj Gorici;

– u terminu od 08 do 15 sati: ulica Bregalnička, dio ulice Sedme omladinske brigade, Vladike Danila, dio Momišića oko Ars medike i Petrovići.

Danilovgrad

– u terminu od 07:30 do 17:30 sati: Gruda, Ćurilac, Grlić, Bjelousi, Šimšić, Kopito Petrovića, GSI, ZIP, dio Lazina, Tomaševići i Begovine (prekidi do 30 minuta u navedenom terminu)

– u terminu od 07:30 do 17:30: Vinarija Ravil, Jabuke, Donji Zagarač, Lazarev Krst, Povrhpoljina, Gornji Zagarač, Markovina, Bandići, Malenza i Đeđezi;

– u terminu od 08 do 15 sati – Iverak i dio Komunica.

Cetinje

– u terminu od 08 do 17:30 sati: Zagrablje, Savatrans, Romi, Kasom, Konak Muhadinovića, Očinići, Borišići i Očinića Poljane (prekidi do 30 minuta u navedenom terminu);

– u terminu od 08 do 17:30 sati: Prekornica, Pačarađe, Gluhi Do, Obzovica, Vrela, vodoizvorište Vrela, Golijani i Ugnji;

– u terminu od 08 do 17 sati: Šinđon, Pod Uba, Drušići, Prevlaka, Rvaši, Gospoštine, Pipac, Karuč, Cerov Pod, Kraće Do, Dodoši, Žabljak Crnojevića, Kokošice, Meterizi, Jankovića Krš, Lalino Ždrijelo, Dobrska Župa, Đalci i Božija Voda;

– u terminu od 08 do 14 sati – Ljubotinj;

– u terminu od 09:30 do 12:30 sati: Rijeka Crnojevića, sela Riječke nahije, vodovodi Cetinja i Budve, Podgor i Građanji (prekidi do 30 minuta u navedenom terminu);

– u terminu od 13 do 15 sati: Podgor, Građani, Višnjica i vodovod Cetinje (prekidi do 30 minuta u navedenom terminu).

 Nikšić

– u terminu od 07:30 do 17 sati – Grahovac i Trešnjevo;

– u terminu od 07:45 do 17 sati   – Rokoči;

– u terminu od 07:50 do 17 sati – Osječenica;

– u terminu od 08:10 do 17 sati   – Zakurljaj;

– u terminu od 08 do 16 sati – Dabovići, Povija, Ostrog, Norin, Stubički Kraj i Jovan Do;

– u terminu od 07:30 do 17:30 – Liverovići i dio Carina.

 Ulcinj

– u terminu od 07:30 do 17:30 sati – Krute Duraku i Kamenički Most;

– u terminu od 08 do 15 sati: Velika Plaža, naselje kod restorana Primavera, Meterizi i ul. Vida Matanovića;

– u terminu od 07:30 do 15 sati – Sukobin.

Bar

– u terminu od 08 do 16 sati: Liša Potok, Grabovik, Đurmani, Zagrađe, trafostanica „Drina Kameno“, Velji Grad i Crni Rt;

– u terminu od 08 do 16 sati: Mikovići, Orahovo, Dupilo, Popratnice, Braćeni, Dabovići, Komarno, Trnovo, Gađi i Šiševići;

– u terminu od 08 do 15 sati – dio korisnika na području Rene;

– u terminu od 09 do 15 sati: zgrade I32, I31, A1, A2, D9, C6, B4 i B5 na Topolici, šetalište Kralja Nikole (lokali), ul. Jovana Tomaševića br. od 1 do 6, 49 i 51, ulica Maršala Tita br. 52 i Dom učenika;

– u terminu od 09 do 15 sati: Sutomore – OŠ „Kekec“, ul. 20. jula, ul. Save Kovačevića, ul. Cara Lazara, zgrade I1 i I2, obala Iva Novaković, Crveni krst, ul. Ivana Milutinovića, obala Iva Novaković, Mogilica i Madžari.

Kotor

– u terminu od 10 do 13 sati – Dub;

– u terminu od 09 do 14 sati: Dornj Morinj, Svrčak, Bunovići, Bakoči i Repaje;

– u terminu od 09 do 13 sati – Muo i Strp;

– u terminu od 09 do 12 sati – Sveti Stasije (dio korisnika).

Herceg Novi

– u terminu od 09 do 10:30 sati – Meljine;

– u terminu od 08 do 15 sati – Kameno;

– u terminu od 09 do 17 sati: Kameno, Mokrine, Kruševice, Vrbanj, Žlijebi i Ubli.

Pljevlja

– u terminu od 10 do 11:30 sati – dio ul. Ratnih vojnih invalida i Event centar – Taša;

– u terminu od 09 do 15 sati – Šljivansko i Otilovići.

Žabljak

– u terminu od 09 do 14 sati – dio korisnika u Motičkom Gaju.

Rožaje

– u terminu od 09 do 14:30 sati   – dio sela Radetina.

Petnjica

– u terminu od 09 do 14:30 sati: Petnjica, Radmanci, Lagatori, Bor, Savin Bor, Ponor, Dašča Rijeka, Kruščica, Murovac, Javorova, Tucanje, Azane, Vrševo, Lješnica, Orahovo i selo Dobrodole.

Andrijevica

– u terminu od 07:30 do 17 sati – dio sela Trepča.

Plav

– u terminu od 09 do 14:30 sati – Novšiće.

Mojkovac          

– u terminu od 10 do 14 sati – Filipovići.

Kolašin 

– u terminu od 09 do 16 sati: Lugovi, Oćiba, Lugovi, Pčinje i Crkvine;

– u terminu od 08:30 do 14:30 sati – Međuriječje;

– u terminu od 08 do 16 sati: Plana, Blatina, Lipovska Bistrica, Lancer, Migalovica, Donje i Gornje Lipovo.

Bijelo Polje        

– u terminu od 09 do 16 sati: Crnča, Radulići, Ivanje, Vrbe, Crhalj, Kradenik, Godijevo, Ličine, Osmanbegovo selo, Sušica, Sipanje, Goduša, Dupljaci, Lazovići, Čampari, Đalovići, Šipovice, Stubo, Negobratina, Vrh i Moravac;

– u terminu od 07:30 do 08:30 i od 16 do 17 sati: Kisela Voda, Livadice, Dubrave, Kukulje, Sela, Potkrajci, Njegnjevo, Sutivan, Kneževići, Orahovica, Konatari, Unevina, Podbrežje, Metanjac, Kanje, Dobrakovo, Milovo, Mioče, Dobro Brdo, Dobrinje, Gubavač, Voljavac, Rodijelja, Žiljak, Bistrica, Kostenica, Jablanovo, Požeginja, Šolje i Mojstir;

– u terminu od 10 do 16 sati: Barice, Čokrlije, Pavino Polje, Grab, Bijeli Potok, Biokovac, Vergaševići, Gorice, Kovren, Bliškovo, Stožer i Slatka;

– u terminu od 07:30 do 17 sati – Dubrave;           

– u terminu od 09 do 11 sati – Rasocvo;

– u terminu od 09 do 14 sati – Krstače;

– u terminu od 08 do 14 sati – Mahala.

Navedeni radovi su u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova radovi će biti odgođeni.

REVITALIZACIJA SREDNJENAPONSKE I NISKONAPONSKE MREŽE 

Zbog revitalizacije energetskih objekata, u terminu od 07:30 do 17:30 sati, bez napajanja električnom energijom će ostati:

Cetinje (24.02. – 29.02.) Gluhi Do, Prekornica, Obzovica, Vrela, Ugnji, Očinići, Romi, Kuće Kasoma i Zagrablje.

Danilovgrad (24.02. – 29.02.) Jastreb, Gruda, Lazarev Krst, Povrhpoljina, Đuričkovići, Musterovići, Malenza i Braćani;

Danilovgrad (27.02. – 28.02.)  Zagorak, Tunjevo, Adžin Most i Dobro Polje.

Berane (24.02. – 29.02.) Kurikuće i Trepča.

Bijelo Polje (24.02. – 29.02.) Dubrave, Kukulje, Livadice, Sela, Donja Orahovica, Gornja Orahovica, Kanje, Dobrinje, Mioče, Dobro Brdo, Rodijelja i Pećarska.

NOVA BROJILA

Zbog planirane ugradnje novih brojila, u terminu od 8 do 16 sati bez napajanja će biti:

Ulcinj

– 24. i 25.02. – Kamenički Most;

– 25 i 26.02. – Krute Duraku;

– 26. i 27.02. – Pekara – Krute;

– od 26.02. do 28.02. – Gornja Klezna.

Navedeni radovi su u cilju kvalitetnijeg i sigurnijeg napajanja električnom energijom. U slučaju loših vremenskih uslova će biti odgođeni. 

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR