Vladika Teodosije zamonašio je dečanskog iskušenika Boža Kneževića, davši mu novo monaško ime Amfilohije. Crnogorskoj javnosti Božo Knežević poznat je po instagram stranicama BUNT i Revolt, kao i vođa studentskih protesta podrške SPC, tokom litija u Crnoj Gori.
Božo Knežević, student medicine i saradnik SPC, uređuje Instagram strance Bunt CG i Revolt CG, poznate po razračunavanju sa neistomišljenicima.
"Bunt" je grupa koja sebe naziva gerilskom i prijetila je da će izazvati haos u Crnoj Gori. Podsjetimo, prošle godine posebnu pažnju, ali i strah i nemir, izazvalo je obraćanje administratora grupe, koji je naveo da su dobili dosta poruka povodom aktuelne situacije u Crnoj Gori - vraća li se DPS na vlast te "šta će biti sa Srbima".
Naime, administrator grupe prijetio da će se,ukoliko se DPS vrati na vlast u Crnoj Gori, "proliti mnogo krvi", a društvenim mrežama širile su se fotografije te objave, kao i komentari.
Duško
SEKTA !
Naroz
Da li će sada Božo biti revoltirani kaludjer i pokrenuti bunt u SPC?
Aurora
Kakva steta! Bio je talenat za nauku i dobro dijete. Djed Risto mu isprao mozak