14 °

max 19 ° / min 10 °

Ponedjeljak

03.11.

19° / 10°

Utorak

04.11.

16° / 9°

Srijeda

05.11.

18° / 8°

Četvrtak

06.11.

17° / 11°

Petak

07.11.

16° / 11°

Subota

08.11.

16° / 11°

Nedjelja

09.11.

18° / 13°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Pljevljak izjavio da je zadobio povrede padom niz stepenice, policija sumnja da je prebijen u tuči

Izvor: Arhiva

Hronika

Comments 0

Pljevljak izjavio da je zadobio povrede padom niz stepenice, policija sumnja da je prebijen u tuči

Autor: Antena M

  • Viber

Službenici Regionalnog centra bezbjednosti „Zapad“ – Odjeljenja bezbjednosti Pljevlja identifikovali su, locirali i lišili slobode dva lica, od kojih je jedno operativno – interesantno, zbog sumnje da su fizički napali i teško povrijedili jedno muško lice, saopšteno je iz Uprave policije.

"Dežurna služba Odjeljenja bezbjednosti Pljevlja je, naime, obaviještena od strane osoblja Opšte bolnice Pljevlja da je kod njih primljen muškarac, star 21 godinu, sa povredama u predjelu glave, za koje je on izjavio da ih je zadobio padom niz stepenice.

Preduzimajući mjere i radnje na utvrđivanju činjeničnog stanja, policijski službenici došli su do sumnje da je ovo lice povrede zadobilo u tuči koja se dogodila u jednom ugostiteljskom objektu u Pljevljima, te da su mu povrede zadala dva lica, P.G (20) i operativno interesantno lice D.M. (20) iz Pljevalja, nakon čega su policijski službenici locirali i lišili slobode ova dva lica", navode u saopštenju.

Sumnja se, kako navode, da su ova dva lica, oba povratnici u izvršenju krivičnih djela, teško tjelesno povrijedila oštećeno lice na način što su mu zadala više udaraca u predjelu glave, te da su nastavila da ga udaraju u predjelu glave i tijela i kad je pao na tle.

"O događaju je obaviješten državni tužilac u Osnovnom državnom tužilaštvu u Pljevljima.

Oštećenom je pružena ljekarska pomoć i on nije životno ugrožen.

Osumnjičen P.G. i D.M. su, uz krivičnu prijavu, privedeni državnom tužiocu u Osnovnom državnom tužilaštvu u Pljevljima, zbog sumnje da su počinili krivična djela nasilničko ponašanje i teška tjelesna povreda. Nadležni tužilac im je odredio zadržavanje do 72 sata, a potom su privedeni sudiji Osnovnog suda u Pljevljima koji im je odredio pritvor u trajanju do 30 dana", zaključuju u saopštenju.

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR