Zbog planiranih radova na mreži, u ponedeljak 20. januara, bez napajanja električnom energijom će ostati:
Podgorica
– u terminu od 08 do 17 sati: Raći.
– u terminu od 09 do 12 sati: dio zgrada kod poslednjeg kružnog toka na Bulevaru Pera Ćetkovića.
– u terminu od 08 do 15 sati: dio Cvjetne ulice i dio Bulevara Veljka Vlahovića – preko puta Fudbalskog saveza, dio ul. 13. jula (zgrada preko puta redakcije Dan-a kao i zgrada iza nje).
Danilovgrad
– u terminu od 08 do 15 sati: Bandići.
– u terminu od 07:30 do 17 sati: dio Mosora.
Bar
– u terminu od 09 do 14 sati: Zupci, Mandarići, Podsustaš, Ribnjak, Tudjemili, Sinegorje, Vučkovići, Boškovići Sutorman, Sušara.
Budva
– u terminu od 09 do 15 sati: Dio naselja Jaz.
Ulcinj
– u terminu od 08 do 12 sati: dio Pristana, ulica Cafo Begu.
– u terminu od 08 do 15 sati: Dio naselja Nova Mahala, ulica Đura Đakonovića, Draginje.
Herceg Novi
– u terminu od 10 do 11 sati: Hotel Park – Bijela.
– u terminu od 11:30 do 12:30 sati: Hotel Kumbor u Kumboru.
– u terminu od 13do 14 sati: Postrojenje za prečišćavanje otpadnih voda u Meljinama.
– u terminu od 14:30 do 15:30 sati: Hotel Plaža.
– u terminu od 10:30 do 11:30 sati: Hotel Ibero Star u Njivicama.
– u terminu od 12 do 13 sati: Vila Galeb Igalo (Titova Vila).
– u terminu od 13:30 do 14:30 sati: Sportska sala Igalo.
– u terminu od 15 do 16 sati: Prodavnica Maksi u Igalu, nekadašnji Agrum.
Berane
– u terminu od 07:30 do 17 sati: dio sela Trepča.
Bijelo Polje
– u terminu od 07:30 do 17 sati: Dubrave, Kukulje, Sela, Livadice.
– u terminu od 09 do 14 sati: Poda
– u terminu od 09 do 12 sati: Dobrinje i Medanovići.
– u terminu od 10 do 16 sati: Nedakusi, Industrijska ulica, Nedakusi, Pisana jela, Rakonje, Rastoka, Barice, Vergaševići, Čokrlije, Krstače.
Kolašin
– u terminu od 09 do 17 sati: Đuđevina, Bare, Raičevine, Drijen, Sreteška Gora, Ulica, Smira.
Mojkovac
– u terminu od 09 do 14 sati: Žari-Mačkate.
Petnjica
– u terminu od 09:30 do 14:30 sati: Petnjica, Radmanci, Lagatori, Bor, Savin Bor, Ponor, Dašča Rijeka, Kruščica, Murovac, Javorova, Tucanje, Azane, Vrševo, Lješnica, Orahovo i selo Dobrodole.
Gusinje
– u terminu od 09 do 12 sati: Kruševo, Vusanje, Izvori, Martinovići i dio sela Dosuđe.
Rožaje
– u terminu od 09 do 14:30 sati: Dio sela Bać.
Šavnik
– u terminu od 09:30 do 11:30 sati: Boan i fabrika vode „Diva“ u Gusarevcima.
Komentari (0)
POŠALJI KOMENTAR