12 °

max 19 ° / min 9 °

Srijeda

05.11.

19° / 9°

Četvrtak

06.11.

17° / 10°

Petak

07.11.

16° / 10°

Subota

08.11.

13° / 11°

Nedjelja

09.11.

18° / 11°

Ponedjeljak

10.11.

15° / 13°

Utorak

11.11.

16° / 11°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Pegasus privremeno otkazao letove iz Ankare i Izmira, Aerodromi CG: Turska, uz Srbiju, najvažnije tržište

Izvor: Aerodromi CG

Društvo

Comments 2

Pegasus privremeno otkazao letove iz Ankare i Izmira, Aerodromi CG: Turska, uz Srbiju, najvažnije tržište

Autor: Antena M

  • Viber

Turska niskobudžetna avio-kompanija, Pegasus Airlines otkazala je sve letove iz Ankare (ESB) i Izmira (ADB) za/iz Podgorice koji su bili planirani do 29. novembra, saopšteno je iz Aerodroma Crne Gore.

Kompanija, međutim, nastavlja da saobraća na liniji Podgorica - Sabiha Gokčen (SAW) - što je međunarodni aerodrom u azijskom dijelu Istanbula, ističe se u saopštenju.

"Sa druge strane, sve najavljene avio-operacije između Podgorice i Tivta i Istanbula (IST) , za sada, nastavljaju da realizuju naš nacionalni avio-prevoznik Air Montenegro i jedna od najvećih svjetskih avio-kompanija, Turkish Airlines", piše u saopštenju Aerodroma.

Napominju da je tržište Turske, poslije Srbije, najznačajnije za Aerodrome Crne Gore.

Komentari (2)

POŠALJI KOMENTAR

Javor

Kakav autogol... Bojim se biće toga jos, najviše na štetu građana.