T1. CFL: Podgorica slavila u Nikšiću protiv Sutjeske

U pretposljednjem duelu subotnjeg programa petog kola Telekom Prve crnogorske lige, Podgorica je u Nikšiću savladala Sutjesku 2:1.

Vujović je doveo goste u vođstvo u 20. minutu, izjednačio je Marušić u 77., a konačan rezultat postavio je Maraš četiri minuta kasnije. Domaćin je u 83. minutu ostao sa igračem manje.

Iskra je u podgoričkom naselju Donja Gorica pobijedila Rudar 2:0 i upisala treću pobjedu u dosadašnjem diejlu takmičenja. Do pobjede ekipu iz Danilovgrada vodili su Luka Malešević u 45. i Vladislav Rogošić u 79. minutu.

Petrovac je do prvog trijumfa ove sezone došao u Radanovićima protiv Grblja 2:1. Slavio je golovima Rjoje Tačibane u 5. i Borisa Kopitovića u 77. minutu. Jedini pogodak za Grbalj postigao je Boban Đorđević u 80. minutu.

OFK Titograd je na Starom aerodromu slavio protiv Koma 3:1, golovima Miloša Brnovića u 28, Ivana Novovića u 34. iz jedanaesterca i Luke Merdovića u 49. minutu.

Jedini pogodak za Kom postigao je Goran Vujović u 20. minutu.

Kolo će biti kompletirano u neđelju duelom na stadionu pod Goricom, između Budućnosti i Zete (19.00).