23° / 17°

02.05.

23° / 15°

Poraz vodećeg Arsenala, Komu i Mornaru po bod

Vodeći Arsenal doživio je poraz, dok su Kom i Mornar osvojili po bod u 18. kolu Amplitudo Druge crnogorske fudbalske lige.

Tivatski Arsenal je kao gost poražen od Igala 2:0.

Domaćin je na stadionu Solila do sedmog trijumfa došao golovima Miloša Perovića u 59. i Miloša Radunovića u 87. minutu.

Kiks lidera nije uspio da iskoristi drugoplasirani Kom, koji je u Rožajama igrao sa Ibrom neriješeno 1:1.

Goste u vođstvo doveo je Vule Vujačić u 21. minutu.

Konačan rezultat postavio je Amer Tahirović u 85. minutu iz jedanaesterca.

Golova nije bilo u duelu Mornara i Berana u Baru 0:0, a bez pobjednika završen je i meč između Jedinstva i Bokelja, koji su u Bijelom Polju igrali 1:1.

Gosti su poveli pogotkom Boška Guzine u devetom minutu.

Izjednačio je Radule Krulanović u 70. minutu.

Pobjedu u gostima upisao je Grbalj, koji je u Spužu slavio protiv Drezge 2:0, golovima Miloša Vučetića u 20. i Nikole Stanišića u 90. minutu.

Arsenal je, nakon 18. kola, prvi na tabeli sa 38 bodova.

Kom je drugi sa 36, trećeplasirani Mornar osvojio je 33, na četvrtom mjestu je Igalo sa 29, dok je peto Berane sa 24 boda.