Crnogorski napadač Nikola Krstović želio bi da igra Evropu i zbog toga je njegova budućnost još u magli.
Priča se o paktu između Nikole Krstovića i Đanpjera Gasperinija koji ga je već želio u Atalanti. Sada isto važi i u Romi kojoj fali golgeter, ali operacija nije nimalo laka.
Leće će tražiti barem 25.000.000, što jeste problematično za Rimljane, ali ne i za Lids koji je ozbiljno zainteresovan, međutim, Krstović je stopirao transfer u Englesku dok ne spozna može li da ostane u Italiji, preseli se u prihestonicu ove zemlje i igra u Evropi.
"Hvala, sačekajmo još neko vrijeme jer bih želio da igram evropsko takmičenje", navodne su riječi Nikole Krstovića na ponudu iz Jorkšira
Opcija za Romu je da to bude pozajmica s obaveznim otkupom ugovora uključujući fiksni i varijabilni dio i procenat od naredne prodaje. Takođe, u Rimu su zainteresovani da pridodaju i nekog mladog igrača koji bi bili zanimljivi ekipi iz Salenta.
Romi se dopada i napadač Liona Žorž Mikautadze.
Komentari (0)
POŠALJI KOMENTAR