16 °

max 20 ° / min 10 °

Utorak

13.05.

20° / 10°

Srijeda

14.05.

20° / 9°

Četvrtak

15.05.

20° / 11°

Petak

16.05.

14° / 8°

Subota

17.05.

20° / 7°

Nedjelja

18.05.

19° / 9°

Ponedjeljak

19.05.

21° / 11°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
Nikolić: Abazovićevo zapomaganje da Đukanović ne bude predsjednik - demonstracija očaja političkog davljenika

Politika

Comments 0

Nikolić: Abazovićevo zapomaganje da Đukanović ne bude predsjednik - demonstracija očaja političkog davljenika

Autor: Antena M

  • Viber

- Abazovićevo zapomaganje da Milo Đukanović ne bude predsjednik, novi je nivo demonstracije očaja političkog davljenika koji ima nepodnošljiv strah od predstojećih izbora - poručuje portparol DPS-a Miloš Nikolić. 

"Kada se taj strah udruži sa panikom od iskaza Rada Miloševića, dobijamo neuračunljivu osobu koja to svoje stanje ne uspijeva nimalo da prikrije.

Abazović je svojom izdajničkom i sluganskom politikom doveo URU ispod cenzusa i sada umjesto da nominuje svog kandidata moli političke subjekte da ga neko uzme u predizbornu koaliciju a zauzvrat obećava par hiljada glasova podrške na predstojećim predsjedničkim izborima.

Jadno - baš onako kako smo od brata Abaza i navikli", napisao je Nikolić na Tviteru. 

Komentari (0)

POŠALJI KOMENTAR