17 °

max 21 ° / min 10 °

Petak

09.05.

21° / 10°

Subota

10.05.

21° / 11°

Nedjelja

11.05.

20° / 11°

Ponedjeljak

12.05.

21° / 12°

Utorak

13.05.

19° / 10°

Srijeda

14.05.

19° / 8°

Četvrtak

15.05.

19° / 8°

Podijeli vijest sa nama.

Dodaj do 3 fotografije ili videa.

Maksimalna veličina jednog fajla je 30MB

minimum 15 karaktera

This site is protected by reCAPTCHA and the Google. Privacy Policy and Terms of Service apply.
PES pita Pokret za Podgoricu: Šta želite od nas da vi ne bi išli prema DPS-u?

Politika

Comments 2

PES pita Pokret za Podgoricu: Šta želite od nas da vi ne bi išli prema DPS-u?

Autor: Antena M

  • Viber

Bilo bi naivno očekivati da sa našim doskorašnjim članovima koji su formirali Pokret sa Podgoricu lako dođemo do zajedničkih rješenja i riješimo aktuelnu situaciju u Podgorici. Ipak, bez obzira na evidentna mimoilaženja u stavovima, osnovni principi koji su nas i doveli u pozicije odlučivanja ne bi smjeli biti ugroženi. Tu prije svega mislimo na potencijalnu saradnju sa DPS-om, navodi se u saopštenju Kluba odbornika Pokreta Evropa sad Podgorica.

"Svjesni da postoje određene tendencije koje mogu dovesti do urušavanja ovog principa pozivamo odbornike Pokreta za Podgoricu da iznesu listu zahtjeva, odnosno precizno postave svoja očekivanja kako bismo krenuli u pravcu postizanja dogovora. Pokret Evropa sad je u potpunosti spreman da sačuva vrijednosti za koje smo se zajednički zalagali čak i ako to podrazumijeva ustupanje određenih pozicija u Glavnom gradu. Jednako tako, ukoliko u procesu pregovora postoje nepoželjni ili se drugi smatraju adekvatnijim za ovu vrstu saradnje (bio to Vasilije Čarapić ili bilo ko drugi) pozivamo da nam se i to vrlo jasno saopšti, jer ponavljamo - bez precizno formulisanih zahtjeva ne možemo ni voditi pregovore ni doći do rješenja ako ga istinski želimo", navode u saopštenju.

Kako dodaju, u uvjerenju su da su na istim pozicijama kada je u pitanju odnos prema građanima i građankama Podgorice, od Pokreta za Podgoricu očekuju listu preciznih zahtjeva na koje bi se izjasnilič

"Sve drugo vodi rušenju temeljnog principa - saradnji sa DPS-om, koja ne bi trebalo da bude opcija", navodi se u saopštenju Kluba odbornika Pokreta Evropa sad Podgorica.

Komentari (2)

POŠALJI KOMENTAR

Fori

Sto to vama smeta dps pa dps je bole i vise ucinio za podgoricu nego vi svi zajedno a iz pvoga se vidi da je vama problem samo fotelja a ne podgorica i njeni gradani

Bajo

Pa sta ako i odu sa DPS. U odnosu na vas pokvarene i PG i DPS su moralne gromade . Mozete vi odlagati povratak DPS , ali ga ne mozete sprijeciti. Odlaganjem rusite sebe a dizete rejting DPS pa i PG . Zar stvarno mislite da partija u kojoj glavnu rijec vode Čarapic , Dragas , Dragovic , Novakovcka ( sve sami preletači ) moze biti casna i moralna ? Vi ste dno dna. I to dokazujete iz dana u dan.